2017 Q4 Harita Güncellemesi

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkeze merhaba
Aranıza 2018 1.5 dci icon manuel aracımla katıldım ancak küçük bir sorunum var.Aracımda navigasyon yüklü olmasına rağmen harita yüklü değil,servisle yaptığım görüşmede haritayı artık parayla sattıklarını söylediler,gps ile konum tespiti yapan bir cihazda haritanın yüklenmesininde çok zor olmadağını gördüm ancak hangi haritayı yüklemem gerektiğini bir türlü anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

0R2zWo.jpg
4jRzWJ.jpg
JZED8j.jpg

http://www.renaultfanclub.com/renau...captur-dacia-2018-q3-harita-guncellemesi.html

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 clio 4 icon için haritayı nasıl günceleyebilirim.
en bastaki linkten dosyayı indiremedim.
tesekkurler

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 veya 2014 yıllarından sıfır araç alanlara harita guncelleme kodu veriliyor muydu ?

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 veya 2014 yıllarından sıfır araç alanlara harita guncelleme kodu veriliyor muydu ?
Harita kodu diye birşey yok teyp kodu var bazı güncellemelerde yazılım güncellendikten sonra 4 haneli teyp kodunu girmek gerekiyor teyb kodunu gir tamamdır.

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saol.

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
The file you are trying to download is no longer available. yazıyor 1.syafadaki link olmus ondan sordum

Thev1rus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link bozuk usta güncel link atarmısın8

Merhaba Arkadaşlar;

Çok kısa bir şekilde harita güncelleneyi anlatmaya çalışacağım. Öncelikle aşağıdaki linkteki dboot uygulamasını usb ye atıp rnav ı mızı güncelleyelim yani win ce giriş eklentisini oluşturalım.

dboot: https://mega.nz/#!NRoxXZRA!FaSElq6d5t3Dn2cVS8xYp5xV4cwBSr68Xwz7C09PUuk

Daha sonra sizlere özel mail adreslerinize yolladığım haritayı rardan çıkartıp usb ye atın ve r nav ınızın başına geçin. Aracınızı çalıştırın ve ekrana renault logosu gelince ekranın sol altını kontrol edin orada d boot 2.0 2017 yazdığı an ekranın ortasında parmağınızı sağa sola hareket ettirin. 2 defa onay isteyecek sizden ok diyerek onayı verin ve winn ce menüsünün açılmasını bekleyin. Buradan sonrası çok basit aynı bilgisayarda işlem yapıyormuş gibi usb ye attığınız dosyaları kopyalayarak r nav ın storage 4 diskindeki content kısmının içerisine yapıstırın. dosyaları tek tek kopyalamanız önerilir.
Video çekemedim zamanım olmadı yarın video çekeceğim ama işlem çok zor değil.

0EzzdW.jpg
Link bozuk usta güncel link atarmısın

PRoDi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2021.03 haritasını LGU yaptım (7.0.5 ve üzeri içindir) linki paylaşmamda sakınca yoksa link verebilirim.