TALISMAN Radyodaki AF Fonskiyonu Nasıl Kapanır?

Mobydick06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar
Talisman 130HP lik modelini kullanıyorum.
Sorum radyodaki AF fonksiyonu nerden nasıl kapanır?
Bilen arkadaslar yardım ederse sevinirim talan ettim menuyu bulamadım.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar
Talisman 130HP lik modelini kullanıyorum.
Sorum radyodaki AF fonksiyonu nerden nasıl kapanır?
Bilen arkadaslar yardım ederse sevinirim talan ettim menuyu bulamadım.

Ustat radyo ayarlarinda olmasi gerekir. Ayar olmamasi gibi bir ihtimal veremiyrom malum en eski tip radyolarda bile af ac kapat ayari mevcut ama renault olunca yorum da yapamiyorum. İlgincliklerle dolu bir marka :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mobydick06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok dostum oyle bir ayar menude. Talan ettim menuyu. Powerfm dinliyorum birden diyanete baglıyor kendini:) Olan modların hepsini kapattım acaba birliktemi calısıyor diye ama hersey gidiyor ekrandan AF yazısı gitmiyor.

marillion

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bunun için yazılım güncellemesi bekleniyor. Benim aracımda da aynı problem var bazen sabahları kaydettiğim kanallara erişemiyorum frekans ekranına gelip manuel olarak kanalı buluyorum.

Tonla verip aldığımız araçta radyonun düzgün çalışmaması ve renault'un bu konuda 1 senedir çözüm bulamaması çok ilginç olmakla birlikte bir sonraki marka tercihimizde sanırım belirleyici bir etmen olacak.

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef bu kapanmıyor : ( (ben bulamadım bunca zamandır. benim gittiğim servis de bulamadı)
Bu konuyu geçen sene epey yazıştık, bir türlü bu hata için güncelleme de gelmedi. Serviste hiç bir şey yapamıyorum. R-LINK 'in en sinir bozucu problemi bu. Ayarlayıp koyduğumuz radyolar durmadan bu şekilde değişip duruyor. Adamı deli ediyor.... : (

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault fransa nın yaptığı saçma sapan şey kapanmayı sistemsel kapatmışlar yazılım güncellemesi lazım ben bir iki kere şikayette bulundum herkes ararsa daha çok üstünde dururlar inş. Tez zamanda güncelleme gelir

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault fransa nın yaptığı saçma sapan şey kapanmayı sistemsel kapatmışlar yazılım güncellemesi lazım ben bir iki kere şikayette bulundum herkes ararsa daha çok üstünde dururlar inş. Tez zamanda güncelleme gelir

Bu konida aklima dogrudan su geliyor; aracin yol tutusuna guvenen firma esp yi tamamen kapatilabilir yapiyor. Yol tutusuna guvenmeyen firmalar da kapanmaz halde birakiyor. Yani benim dusuncem renault talismandaki radyo sistemine guvenmiyor ki af yi kapattirmiyor.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

dada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bende kapatamadım benimde kanallar zırt pırt yer değiştiriyor.Lütfen sorun yaşayan herkes müşteri hizmetlerine şikayette bulunsun her şikayet dosyası fransaya iletiliyor faydası olur diye umuyorum.

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radyonun AF özelliğinin kapatılması hakkında bir gelişme, yada bir çözüm bulan var mı ?

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Frekans karışması ile ilgili bir güncelleme çıktı, fakat yükleme esnasında bazı araçlarda sıkıntı gelişmesi sebebi ile işlem bir müddet askıya alınmış. Tekrar yüklemenin olacağı konusunda MAİS sevislere bilgi vermiş. Fakat net belirli bir tarih yok.