Araç arıyorum

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba Bu forumdaki tanısdığım insanlaradan 30-32 civarı grantour dizel bir araç arıyorum
yardımcı olabilecekler ilan varsa atarsa inceleyim
şimdiden teşekkür ederim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
memolik abi yapma etme,, ciğerini yerim, dürüst adamsın, az çok biliyorum seni..
30-32 lik grandtour alırsın
30-32 lik masraf yapar satarsın ))

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
memolik abi yapma etme,, ciğerini yerim, dürüst adamsın, az çok biliyorum seni..
30-32 lik grandtour alırsın
30-32 lik masraf yapar satarsın ))

eyvallah sağolasın teşekkürler iyi dileklerin için
ne yapalım ne tavsiye edersin eski model alma diyorsun o zaman bana yakıtı ve bagajı olsun iyi fiorino mu bakayım ne yapayım kararsız kaldık işte
clio 4ler kronik sorunlu imiş clio 3 lerden temiz bulamadık temiz oluca clio 4 fiyatı yazmışlar vazgeçip kiralama yapacam az kaldı bakıyorum arıyorum adamı 36.500 yazmış son kaç olur diyorum 36.500 diyor kapattım
eyvallah aklında olsun denk gelirse yazarsın özelden clio 3 grandtour tipi hoşuma gitmiyor ama yakıt ve bagaj için ona bakayım 2012 sine dedim bulamadım

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustad bende de var 2011 grantour 20. yil serisi . Servis kayitli periyodik bakimi ben de satsam 45.000 asagiya vermem .

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toros gibi sağlam uzun binilecek bir araç ne olur sizce peki tavsiyeniz haftasonu baktim araçlarin cliolarin nerdeyse cilki çikmiş 49-50-56 bin tl araçlar
eski modellere bakiyorum araçlar 6 değişen 5 boya 240 binde bu araçlar 30 bin civari araç alamayacaz galiba biz
kiralamaya devam boşa gitsede artik bu yazda böyle geçsin bakalim ne olucak

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Şu zamanda araç almak zor Kartal oto pazarı simsar dolu alayı galeri yada al satcı . 2016 nın 9.ayında 32 ye Kangoo aldım 2011 hız sabitleyici hariç full araç çok memnunum . Tek sorun her yıl muayene onada takilmiyorum eski araca binecegime her yıl muayene olsun dedim .
İnşallah gönlüne göre bi araç bulursun.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu zamanda araç almak zor Kartal oto pazarı simsar dolu alayı galeri yada al satcı . 2016 nın 9.ayında 32 ye Kangoo aldım 2011 hız sabitleyici hariç full araç çok memnunum . Tek sorun her yıl muayene onada takilmiyorum eski araca binecegime her yıl muayene olsun dedim .
İnşallah gönlüne göre bi araç bulursun.
güle güle bin kazasız belasız inşallah
bende sen gibi düşünmüyor değilim girdiğim baktığım heryerde aynı dediğin gibi fikirle kango dokker tarzı araçlarada bakıyorum ama bulmak için bekliyoruz hayırlısı
sana bişey sorayım bu arada her yıl muayene dışında extra başka hangi yükü var trafik sigortası falanda fazlamı oluyor dokker alsak hususi

tefennili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende sen gibi düşünmüyor değilim girdiğim baktığım heryerde aynı dediğin gibi fikirle kango dokker tarzı araçlarada bakıyorum ama bulmak için bekliyoruz hayırlısı
sana bişey sorayım bu arada her yıl muayene dışında extra başka hangi yükü var trafik sigortası falanda fazlamı oluyor dokker alsak hususi
Hocam bende de Grandtour 1.5 dci var ve çok memnunum. Ama 30-32 civarı temiz bir grandtour bulamazsınız, heleki dizelini hiç bulamazsınız. Ben size bir tavsiye de bulunayım nacizane. Eğer özel bir neden dolayı çok büyük bagaj istemiyorsanız, Hyundai bakabilirsiniz. Özellikle ERA ve ADMİRE kasalar, parasının hakkını veren araçlardır. LPG de hiç sorun yaşatmazlar, kolay kolay arıza yapmazlar ve en önemlisi parça fiyatları son derece uygundur. Daha önce 6.5 sene ADMİRE kasa Hyundai kullandım çok memnundum, tavsiye ederim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Önceden adınıza kayıtlı kamyonet ruhsatlı araç var ise indirimi bu araçta da geçer Otomobil den biraz yüksek çıkar trafik sigortası . MTV ise 2011 araca bu sene 369.5tl ilk 6ay için ödedim.
Bu tarz araçlarda kullanım tarzı hususi yazar fakat araç cinsi kamyonet ise o araç her yıl muayene olur buna dikkat edin .

Son düzenleme:

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizdeki hangi modeli extreme nigth day vs vs.