Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio II 1.5 dci 65 hp yakıt tüketimi

Teşekkür / Beğen

Çok iyi ben km hesabı yaptım 40 45 kuruş yakıyor yavaş kullansam bile yine aynı

Teşekkür / Beğen
    Sert basınca kapkara duman atıyor sonra normale dönüyor bu arada aracımda egr valfi var kablosu takılı değil tamirciye sordum 2010 dan sonrası araçlarda kullanıldığını söyledi enjektörlerlin memeleri ile alakalı olabilirmi aşırı tüketim yada pompadan enjektörlerlin bakımı masraflımıdır teşekkürler tavsiyeniz için

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Clio2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sert basınca kapkara duman atıyor sonra normale dönüyor bu arada aracımda egr valfi var kablosu takılı değil tamirciye sordum 2010 dan sonrası araçlarda kullanıldığını söyledi enjektörlerlin memeleri ile alakalı olabilirmi aşırı tüketim yada pompadan enjektörlerlin bakımı masraflımıdır teşekkürler tavsiyeniz için
    Bazı serilerde enjektör tamir takımı var sizin aracınız için de olmalı Bosch car servisleri ile görüşüp fiyat alabilirsiniz Enjektör lerde işeme varmı bir sorun varmı bakar söyler

Teşekkür / Beğen
    Benim arabada kesin bi anormallik var kamyonet gibi yakıyor pompacıya gidip enjektörleri kontrol ettireceğim başka sebebi varmı acaba

Teşekkür / Beğen

Teşekkür ederim en mantıklı yol bu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)