Başıma gelen enteresan bir olay

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün havanın güzel ve tatil olmasıyla birlikte aracımı yıkamak için cıktım yola şehir içinde ilerlerken karşıdan bir polis aracı geliyordu sola dönüş yapmak için sinyalimi verdim ve önümdeki araç sola döndü ve bende peşinden dönmek istedim polis öndeki araca yol verince bende devam etmek istedim fakat izin vermedi yol ayrıcalığı polisindi tamam ve bende hemen durup yol verdim ama biraz söylendim geçseydim ölür müsün gibisinden tabi sesli olarak
küfür etmedim bunu belirtmek isterim
herşey güzel ilerliyorum aradan 2 3 dk geçti geçmedi bir baktım arkadan siren çalarak yanıma geldiler ve sağa çekmemi istediler bende istediklerini yaptım 4 polis birden arabanın etrafına toplandılar sonra bi tanesinin bana dediği şu ne dediysen dördümüzünkü birden sana iade ediyorum ne demek yani bu neyse ne dediğimi açık olarak soyledim küfür etmediğimi belirttim ama ısrarla küfür etmişim gibi seviyesiz tavır takınması bizim polisimize yakışmadı evrak kontrolü yapıp saldılar ama işi farklı bi boyuta taşımak için ellerinden geleni yaptılar bende sakin bi tavırla meseleyi uzatmamak adına özür dileyip uzaklaştım

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni seyi senin arkandaki sana yapsaydı . Ne tepki verirdiniz? Gulerek. canin sagolsun Kardesim. agzini okuyamadim ama benim icin guzel seyler soylemissinizdir eminim .... Diye cumle kurardiniz degilmi?

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
polisler mesaide...gezmeye gitmiyo...hapcı, esrarcı, bıçakcı, cami altı çocukları...binbir adamla uğraşıyorlar..
ohal de var..
nufus cüzdaınız daima yanınızda olsun...
polislere bulaşmayın...

hayatımda 2 kere polis gördüm...:D
ikisinde de sağolsunlar yardımcı oldular...isteseler ceza yazarlardı ama yazmadılar, yardımcı oldular