Captur Sigorta Kutusu Seması

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bileniniz var mıdır bu kutudaki sigortaların hangisinin neyin sigortası olduğunu? Bir şema var mıdır? Çok aradım lakin bulamadım...

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Arkadaşlar bileniniz var mıdır bu kutudaki sigortaların hangisinin neyin sigortası olduğunu? Bir şema var mıdır? Çok aradım lakin bulamadım...

oVP4j7.png

lZ25dE.png

oVP4j7

• Teşekkür Et
Tepkiler: *USTA

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakın arkadaşlar, bu Captur larımızın sigorta kutusu. Yukarıda paylaşılan şemaya benzetebileniniz var mı?.. Bana burada her bir sigorta ve rölenin nereye ait olduğunu açıklayan bir şema gerekli... Özellikle rölelerin neyin nesi olduğunu belirten .
00876266d482e6b08f72c4f6c561d1d2.jpg

Son düzenleme:

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakın arkadaşlar, bu Captur larımızın sigorta kutusu. Yukarıda paylaşılan şemaya benzetebileniniz var mı?.. Bana burada her bir sigorta ve rölenin nereye ait olduğunu açıklayan bir şema gerekli... Özellikle rölelerin neyin nesi olduğunu belirten .
00876266d482e6b08f72c4f6c561d1d2.jpg

Şema ile aynı işte. Benim çok işime yaradı. Çakmağın sigortası atmış. Elimle koymuş gibi buldum şema sayesinde. En alttaki uzun sıranın en sağındaki mavi 15 çakmak sigortası. Şemada 32 ile gösteriliyor. Onun bir üst sırasında sağdan üçüncü sigorta kırmızı 10 iç aydınlatma. Şemada 21 numara. O da aracı ilk aldığımda atmıştı. Şimdi sıkıntı yok.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru, iyice bakınca oturdu şemayla fakat şemada röleler yok...
Şema ile aynı işte. Benim çok işime yaradı. Çakmağın sigortası atmış. Elimle koymuş gibi buldum şema sayesinde. En alttaki uzun sıranın en sağındaki mavi 15 çakmak sigortası. Şemada 32 ile gösteriliyor. Onun bir üst sırasında sağdan üçüncü sigorta kırmızı 10 iç aydınlatma. Şemada 21 numara. O da aracı ilk aldığımda atmıştı. Şimdi sıkıntı yok.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aryrıca şemanın açıklamaları biraz tuhaf. Mesela Kısa Farlar 5-10-11 de var... Açıklamaya göre olması gereken sigortalar gerçekte yok... Yani biraz tutarsız...

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Megane 4'ün de aynısı sanırım. internette bulamadım. Clio 4'ü gördüm aynısıydı.
Lazım olursa diye arşivde tutacağım, yerleşim yeri MEgane 4'e uygun değilse hiç kaydetmeyeyim

Teşekkürler, bu şema zaten internetteki tek şema ama yerleşim planı doğru değil.

scenic 3

Kayıtlı Üye
33-Mersin
Scenic 2011 model aracın şeması elinizde varmı arkadaşlar iç aydınlatmaların sigortasını attırdım fakat kitapcıkda yazan şema da iç aydınlatma göstermiyor