1.2 75bg benzin ibresi

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 ını geçmemeye çalıştım hız kontrol kullanmadım yaklaşık olarakta 150 km si antalya şehir içi

tufanbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalvarırım araç dizel olsun :D bende de 1.2 75 bg joy var 6.1 ortalamanın altına mümkün değil inemiyorum :((

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok araç benzinli fakat ayrıntı vermeyi unuttum aracıma eco tuşu aldım eco açık bu değeri sağladım

CAN33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 1.2 turban EDC 120 bg var ama bşr depoya en fazla 600 km gidiyorum sehir içinde 12lt altına hiç düşmüyor uzun yolda da en düşük 6.9 gördüm bende eco açık kullanıyorum

tufanbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok araç benzinli fakat ayrıntı vermeyi unuttum aracıma eco tuşu aldım eco açık bu değeri sağladım

hocam bu eco tuşunu nereden buldun, ve nereye taktırdın?
Bir de bu eco tuşunu epey araştırdım. her model yılına olmuyormuş sanırım. ben de 2014 şubat çıkışlı clio 4 joy var olur mu ki?

Son düzenleme:

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda detaylı araştırırsanız bu konu hakkında sayfa var ben sahibinden üzerinden 70tlye çıkmacıdan aldım ama bildiğim kadarıyla joy modellere olmuyor

ugur cskn

Kayıtlı Üye
44-Malatya
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce aldığım clio 4 ümün deposunu doldurdum yaklaşık 130km gitmeme rağmen hala depo ibresi giç oynamadı birden mi düşüyor yoksa takılı mı kaldı aklıma takıldı yardımcı olursanız sevinirim
bende bu ikinci kez oldu. selamlar. benzin almak için gittim pompacıya 500 tl doldurmasını söyledim, dikkatsiz adam 1100 tl bıraktı, full oldu aracın yakıtı suan gösterge ibresi inmiyor.... ancak sürekli kontrol ederek yakıt alınmazki bu sorunu Renault düzeltmesi lazım

Tayfunerkırelli

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Sorun hala devam ediyorsa bende yaşamıştım. Depo aşırı dolunca gösterge paneli devre dışı kalıyor. Gösterge panelinin sigortasını sök tak her şey düzeliyor