2012 Kangoo DCI 1.5 Pampa Model Araca Ait Kapı Koruma Plastiği

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar. Siz değerli arkadaşlarımdan yardım talebimdir. Aracım 2012 Kangoo DCI 1.5 Pampa modelidir. Aracı bilenler mutlaka vardır. Diğer kangolardan teknik donanım olarak benzer veya farklı yönü dışında kapı koruma plastiği olan serilerden. Asıl konu bu plastikten bazı yerlere sordum maalesef bulamadım. Bu konuda yardımcı olacak veya önerebileceğiniz bir yer varmıdır? Bulunmaz ise tüm plastikleri sökmek durumunda kalacağım. Vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
İnternetten parçacı lardan bakmak lazım sınırlı sayıda satılan modellerde maalesef parça bulmak zor olabiliyor.

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coşkun ustam teşekkür ederim. Maalesef birçok yere sordum yok. Muhtemelen plastiklerin hepsini söküp çıta yapıştıracaz. Sırf güzel gözüküyor diye zamanında bunu tercih etmiştim...

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Coşkun ustam teşekkür ederim. Maalesef birçok yere sordum yok. Muhtemelen plastiklerin hepsini söküp çıta yapıştıracaz. Sırf güzel gözüküyor diye zamanında bunu tercih etmiştim...
Kesinlikle güzel görünüyor arka rüzgar lıkta pampa yazılı kabartma da çok iyi inşallah parçayı bulursunuz. Belki sizin gibi söküp parça parça satan bulunur