22 kasım Renault mais RFC buluşması karşılaşması test olan Megane RS ve Clio RS ...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZOE ile RS'ler bir tutulur mu hiç Burakcım :) sonuçta bir Alex bir hagi değil :)) Ama ben ZOE'den de normal b sınıfı bir otomobilden alacağım keyiften, daha fazlasını aldığımı söyleyebilirim :eyv RS'lere zaten diyecek yok :eyv

Valla yusufum orda da konuşmuştuk ben zoe için imkan zorlamak isterim ancak aracın vergi dilimi ve sıkıntısı aracı almakla bitmemesi başka firma bile evine düzenek kuruyor devlet vergi v.s oldu sana araç 2 yılda 90 bin :/

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 RS benim çok hoşuma gitti nedendir bilmem sanki ayağı daha sağlam basıyor yere tabiki şöyle bişeyde var aralarında 20000 lira fark olduğunu düşünürsek Megane Rs almak daha mantıklı

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 RS benim çok hoşuma gitti nedendir bilmem sanki ayağı daha sağlam basıyor yere tabiki şöyle bişeyde var aralarında 20000 lira fark olduğunu düşünürsek Megane Rs almak daha mantıklı

Umarım her isteyene nasip olur bu iki araçtan biri savaşım :eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Yanlis anlamissin yusuf abim zoe ile rs leri bir tutmarim rsleri kensi aralarinda degerlendirdim zoe yi tek basina sadece zoe nin rslere gore daha cok kaydigini soyledim :))

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık abim, RS sana yakışıyor.:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık abim, RS sana yakışıyor.:eyv

Allah razı olsun halilim sağol hepimize nasip etsin rabbim inşallah :eyv