4.5 G'ye nasıl geçiş yapılır?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.5 G ye geçiş yapıldı ama bulunduğum yerdenmidir nedir hız dedikleri kadar yüksek çıkmıyor, bazı arkadaşlar 50 mbs den bahsediyor bendeki şuanda 11.5 mbs çıkıyor ama yinede TTNET in internetinin 2 katı...
Abi durmadan hız testi yapma kotandan gidiyor. :)

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkcell bir güzellik yapmış, 3 gb internet paketime doya doya 4.5 G hızını yaşamam için 3 gb hediye yüklemiş... :D
Uyum sağlayanlara dün sabah yüklemişler mağdur olmayın diye :) demekki verince verebiliyorlar kaç sene kullananlar yüksek fiyat ve az kota aldı.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi geçiş onaylandığında simkartın seri numarasına sms filan gelecektir. Birde vodofone de 2009 ve sonrası alınmış hatlar 4.5G yi destekliyor onlar çok önceden hazırdı .

Valla benim diger hat 2012 2013 ama desteklemiyor maalesef.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla benim diger hat 2012 2013 ama desteklemiyor maalesef.
Sms gönderdin mi abi 4.5G yazarak kullanıma açtınmı. Acaba satın aldığın bayi eski model desteklemeyen filan mı saatı çünkü seo sumu söz sahibi olan tv de kendileri dedi. 2009 ve sonrası alınan tüm kartlarımız destekliyor bu yüzden kullanıcılarımızın büyük çoğunlu hazır demişti.

Simkartımın 4.5G uyumlu olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Üzerinde 3G yazan 3G uyumlu (64KB, 128KB, 512KB) Vodafone simkartları aynı zamanda 4.5G uyumludur.

Demiş sitesinde.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turkcell için online işlem merkezinden 4.5g ye geçiş yapılabiliyor. Bu sabah kendi hattımı ordan hallettim.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turkcell için online işlem merkezinden 4.5g ye geçiş yapılabiliyor. Bu sabah kendi hattımı ordan hallettim.
Tüm hatların Türk Telekom Vodafone Turkcell uygulama mağazalarındaki "Online işlem", "Vodafone Yanımda", "Türk Telekom Online" uygulamaları yapılabilir. Dediğiniz gibi.