App plaka mevzusu

sefa494

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler iyi günler mühürlü app plaka yaptırıcam ama cemiyet mühürü deniliyo normal araçlardakilerden farkı ne bi değinirseniz çok sevinirim bazıları taktır bişey olmaz diyo ama bazılarıda cemiyet mühürü kabul etmiyolar diyo bi yardımcı olur musunuz?

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler iyi günler mühürlü app plaka yaptırıcam ama cemiyet mühürü deniliyo normal araçlardakilerden farkı ne bi değinirseniz çok sevinirim bazıları taktır bişey olmaz diyo ama bazılarıda cemiyet mühürü kabul etmiyolar diyo bi yardımcı olur musunuz?

Artık trafiğe yeni çıkan tüm araclarda sadece 1 adet mühür var oda cemiyet mühürüdür ve bu tamamen yasaldır hiçbir polis birşey diyemez ama kesik yamuk yumuk bir app modeli değilse.
tanıdıgım bir arkadasım var ön arka app plakayı 70TL ye yapıyor plexi plakalıkla birlikte istiyorsanız 120TL ye yapıyor dusunursenız ozel mesaj atabılırsınız yonlendırırım

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ;
bahsi geçen arkadaşınız normal plaka yapıyor mu?
benim aracımın plakaları oldukça eskidi . yaptırmışken önü kare plaka düşünüyorum.
acaba sorun çıkarmı bu konuda bilginiz varmı?
teşekkürler.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ;
bahsi geçen arkadaşınız normal plaka yapıyor mu?
benim aracımın plakaları oldukça eskidi . yaptırmışken önü kare plaka düşünüyorum.
acaba sorun çıkarmı bu konuda bilginiz varmı?
teşekkürler.

evet normal plakada yapıyor fıyat aynı ve sorun cıkmaz endıse etmeyın

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim bana pmden mesaj atabilirmisin telefonunu :)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben fransız app plaka kullanıyorum ve suanda 5 a oldu yok aracını baglarlar yok men ederler bilmem ne ederler diyenler cok olmuştu takmadan önce
Defalarca trafik polisi rutin kontrollerde cevirdi ve sormadı bile ve trafik polisi arkadasıma sordugumda polisler suanda plakaya pek bakmıyor dedi bana
Burda birazda polisle diyaloguna baglı öyle züppeler varki rutin cevirmede ooo memur beyyy al sana ruhsatt bak bakalım varmı bişey vs diye ters ters konursusan adamda uyuz olur illaki sana bişey mutlaka bulur.
He mühür olayına gelince app plakanın farklı farklı modelleri var ama normal harflerin biraz kalınlastırılmasıyla yapılan plakalara cemiyet mühür basıyomus onlar yasal oluyomu bilemem ama normal plakadan pek farklı kalmıyor zaten

sefa494

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık trafiğe yeni çıkan tüm araclarda sadece 1 adet mühür var oda cemiyet mühürüdür ve bu tamamen yasaldır hiçbir polis birşey diyemez ama kesik yamuk yumuk bir app modeli değilse.
tanıdıgım bir arkadasım var ön arka app plakayı 70TL ye yapıyor plexi plakalıkla birlikte istiyorsanız 120TL ye yapıyor dusunursenız ozel mesaj atabılırsınız yonlendırırım
çok teşekkürler :)