Aracini garantiden cikaracagim boyle sacmalik olamaz

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elf shell mobil castrol bunlar hepsi kaliteli yağ markaları servisler ticari amaçlı hangi yağı iskonto lu alıyorsa onu kullanıyorlar motora uygun olan yağı kullanıp kullanilmadigini kontrol etmek önemli

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde aracım 1.2 SYMBOL benimde 2013 ilk yağ değişimimde servis shell yağ koydu. Servis ustasına Yaw usta neden elf kullanmıyorsunuz dedim aynı kalite abi dedi ve artı olarak varil yağ kullanıyorlar adam sıfır arabaya otururken koltuklara poşet bile koymadı bende artık o olaydan sonra servise gitmiyorum. Bütün parçalarımı orjinal alıyorum arkadaşım usta var ona götürüyorum hiç değilse için rahat ediyor. Yağ olarak castrol 5 30 start stop kullanıyorum.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bana ister pimipirikli ister titiz deyin.
shell yağ konulunca performans az da olsa düştü 100 km de ortalama 1,5 litre de yakıt arttı

dün akşam merkeze yolcu çıktı 7 gibi aradım dışardaki usta arkadaşı.
dedim bekle 1,30 saat geliyom. parçacılar kapanmadan castrol magnetic 5/40 yağ ve orjinal hava filtresi aldırdım.
neyse hastayı hastaneye bıraktım ben sanayiye.
bu yağ benim içime hiç sinmedi. kokusu bile değişik.
yağ ve yağ filtresini değiştirdim.

ben taksiciyim ekmeğimi arabadan kazanıyorum.
1 ay da ortalama 7,000 gibi bi km yapıyorum.
içime sinmediği için değiştirdim yağı
psikolejik falan değil. aracın çekişi düzeldi. motor sesi de aynı şekilde azaldı.

şimdi içim rahat..

zaten bi daha ki bakım serviste son direksiyon kutusu ve torpido kapağı değişecek ondan sonra vınn muharrem ustanın yanına :)
motr_yagı_kmde_o_kadar_etki_ediyormu_ya_

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş haklı shell yağ koyduğun zaman değiştimi değişmedimi belli olmuyor ama elf helede castrol olduğu araba resmen hissediyor. Shell i yağ olarak bende tutmuyorum ama benzini süper

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu resimi bugun izmir cemoto reno servis ziyaretinde cektim. Bi paylasiyim dedim
A3R9mL.jpg

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu resimi bugun izmir cemoto reno servis ziyaretinde cektim. Bi paylasiyim dedim
A3R9mL.jpg

Aha da yakalanmis bak bos bidonlara varillerden dolun yapip kapali kutu kullaniyoruz diye kakaliyorlar.saka bir yana ben de bakimda bu yagdan aldim 4 lt si 100 tl den.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 sene öncesi

301580362_f1_122_166lo.jpg

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aha da yakalanmis bak bos bidonlara varillerden dolun yapip kapali kutu kullaniyoruz diye kakaliyorlar.saka bir yana ben de bakimda bu yagdan aldim 4 lt si 100 tl den.

Pahalı almışsın elf 5 40 65 lira

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her bayiye boyle varillerle geliyor senelerdir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi