Arıza Konusu

taekwondocuguven

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili serviste çalışmaktayım Renaulr Dacia Hakkında bilgi öğrenmek için yazabilirsiniz Arıza hakkında size yardımcı olmak için elimden geleni yaparım EDC DW6 ND4 TS4 TL4 TL8 Ve aklınıza gelen sıkıntıları nokta çözerim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili serviste çalışmaktayım Renaulr Dacia Hakkında bilgi öğrenmek için yazabilirsiniz Arıza hakkında size yardımcı olmak için elimden geleni yaparım EDC DW6 ND4 TS4 TL4 TL8 Ve aklınıza gelen sıkıntıları nokta çözerim

Katılımınız için teşekkür ederim. Hoşgeldiniz. Umarım herkese faydalı olur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımcı olurmusunuz?

Öncelikle hoşgeldiniz. Yardımsever davranışınız için teşekkür ederim. Size iki sorum olacak 2010 model dacıa sandero 1.5 dci aracım var. Araç servis bakımlı bu günlerde soğutma sıvısının minimum'a çok yaklaştığını fark ettim. Sıvının rengi sarı yeşil arasında. Kendim ekleme yapabilirmiyim? Ve hangi antifiriz uygun olur tepkime yapmaz? İkinci sorum ise motorin filtresini değiştirdiğimizde sadece el ile pompadan hava almak yeterli olur mu? Cevaplarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

taekwondocuguven

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabikide yardımcı olurum öncelikle su takviyesi yapmanızı tavsiye ediyorm antfrizin rengi değişir Yeşilden sarıya dönmesi normaldir Ama Antrfiz koycaksınız Eğer Gloxrea D Tipi olucak yeşil olandan Renault Bunu tavsiye ediyor Mazot filtresini değiştirdikten sonra orda pompayı elle yaptıktan sonra marşa basın sesini duyun kaputu kapatın daha problem olmaz

taekwondocuguven

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tesekkür ederim Renault yetkili servisindeyim bir problem olursa direk yardımcı olalım

Yemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tesekkür ederim Renault yetkili servisindeyim bir problem olursa direk yardımcı olalım
Verdiğiniz bilgilerle bizleri aydınlattınız çok teşekkür ederim. 👍

taekwondocuguven

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tesekkür ederim araç olarak renault olsun Dacia olsun teknik bilgi metotlarını size söylerim Keşke bu grubun whatsapp grubu olsa