Austral Techno Esprit Alpine Mild Hybrid

sbsezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, 21 Ekim 2023 yarinde teslim aldığım yeni aracım ile aranıza Amasya’dan katılıyorum.
• Saten Mineral Gri
• Panoramik Cam Tavan
• Koltuk Konfor Paketi
• Gelişmiş Güvenlik Paketi
• Elektrikli Bagaj Kapağı
• Hacim Kazanımlı Yedek Lastik
• Çift Renk Gövde Tavan (Yıldız Siyah Tavan)

Önceki aracım 2016 Opel Insignia Cosmo 1.6 CDTİ dı. 7 yıllık bir birliktelikten sonra SUV tercihimden dolayı Austral a yöneldim. Uzun yol ortalama yakıtım 90-120 aralığında 6,0 lt yakaladım. Şehir içi kısa mesafeler dur kalk vs olunca 7-8 lt arasında değişiyor.
Multimedia android 10 fakat çok fazla kısıtlanmış, video klip denemesi başarısızlık oldu. Oynatıcı yok maalesef, Lastik basınç sistemini çözemedim, anlık değer vermiyor zannımca, genel anlamda konfor ve kolaylıklar başarılı buldum. Zamanla daha detaylı bir değerlendirme yapacağım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aramıza hoş geldin, yeni araban hayırlı olsun, gizli özellikleri açtırarak aracını daha kullanışlı hale getirtebilirsin...

sbsezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler,

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Öncelikle Austral hepimize hayırlı olsun. Bende yeni aldım. Merak ettiğim; navigasyon sadece cep telefonu üzerinden mi çalışıyor yoksa bir yerden indirmek veya satın almak mı gerekiyor? Teşekkürler.

ADMİN

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Öncelikle Austral hepimize hayırlı olsun. Bende yeni aldım. Merak ettiğim; navigasyon sadece cep telefonu üzerinden mi çalışıyor yoksa bir yerden indirmek veya satın almak mı gerekiyor? Teşekkürler.

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Sorunuzun yanıtını bilmiyorum ancak ben android auto veya IOS üzerinden çalışmasını tercih ederim, sonuçta sürekli güncel bir haritaya sahip olmuş olacağız. Ayrıca ücretsiz olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: himrag

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arabanız hayırlı olsun.
Normalde open r-link Türkiye dışında mobil internet ve e-sim üzerinden bütünleşik olarak google maps'i indirerek kullanabiliyorsunuz. Ama Mais, Türkiye'de server kurana kadar bunu kullanamazsınız. Yani yerleşik bir navigasyon bu server kurulup, bddk izin verene kadar kullanılamayacak. Telefonunuzdan devam etmek durumundasınız.

Son düzenleme:

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Sorunuzun yanıtını bilmiyorum ancak ben android auto veya IOS üzerinden çalışmasını tercih ederim, sonuçta sürekli güncel bir haritaya sahip olmuş olacağız. Ayrıca ücretsiz olacaktır.
Teşekkür ederim.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Arabanız hayırlı olsun.
Normalde open r-link Türkiye dışında mobil internet ve e-sim üzerinden bütünleşik olarak google maps'i indirerek kullanabiliyorsunuz. Ama Mais, Türkiye'de server kurana kadar bunu kullanamazsınız. Yani yerleşik bir navigasyon bu server kurulup, bddk izin verene kadar kullanılamayacak. Telefonunuzdan devam etmek durumundasınız.
Hakan Üstadım teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Befe

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli