Bagaj Havuzu (paspası)

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selamlar. Aracımda bagajı etkin ve temiz kullanabilmek için bagaj havuzu almak istiyordum. Webde birçok yerden baktım ve denizlide bir firma buldum. Son derece güvenilir bir firma, her aracın bagajına özel imalat yapıyorlar. Bir gün içinde kargoladılar, ben havale yapmıştım hiç bir sıkıntı çıkmadı ayrıca pazarlık konusunda da yardımcı oluyorlar. Ürünler oldukça kaliteli, tavsiye ederim. Ayrıca Sport Tourer kullanıcıları bagajımızın çift kademeli olduğunu bilirler ve bu firma her iki kademe içinde bu bagaj havuzundan üretiyor (alt-üst). Kesimleri çok iyi bagajın her iki kademesine de sorunsuz yerleşiyor.
Bilgilerinize...
( http://www.ypsplast.com.tr/index.php)

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan :)

Vaktin olduğunda bir resim paylasirsan daha aciklayici olur :)

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kısa zamanda paylaşmaya çalışacağım,
iyi çalışmalar...

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam siteyi inceledim. Sitede 3 farklı kalitede bagaj havuzu var. Sen hangi kalitesinden aldin? Eko, standart, lüks? Birde aldigin fiyati söylersen pazarlik yapma acimizdan işimize gelir :loll

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum,
sport tourer için lüks modelinin bagajın kademeli bölümleri için alt ve üst takım olarak aldım. sitede sanal mağaza bölümünde araç marka ve modellerine göre seçebiliyorsunuz (http://www.ypsplast.com.tr/sm/RENAULT) telefonlada sipariş verilebilir.model çeşitliliği oldukça fazla yine dediğim gibi araca özel olarak imal edildiği için ben hiç bir sıkıntı yaşamadım. juk diye oturdu diyebilirim. Sitede yazan fiyat 120 TL idi ben iki adet aldım(alt-üst) 200 Tl havale ettim. Firma yetkilisi anlayışlı biri (sanırım ismi Hakan dı) yine aynı fiyata yardımcı olur mu bilmem ama dediğim gibi kargo ücreti bile ödetmediler. kargo bir günde ulaştı.Yani merdiven altı bir firma değil. Güvenilir bir firma. Aracımı yıkatırken farklı marka bir araç sahibi bile ürünü çok beğendi. Firmanın bilgilerini benden aldı.Aracı yıkatırken bi su tuttur tertemiz. Daha önce araçlarda gördüğüm bagaj havuzlarından çok daha esnek ve kaliteli bir ürün diyebilirim. Koku,dökülme,iz hiç bişey yok. Yani ürün beklediğimden çok iyi çıktı diyebilirim.Telefonla görüştüğüm yetkili ilerde araç içi havuzlu paspas (3d) imalatlarına da başlayacakmış. Köpeği olan veya aracında sıvı eşya taşıyanlar için ideal.
Bilgilerinize...

Son düzenleme:

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum,
sport tourer için lüks modelinin bagajın kademeli bölümleri için alt ve üst takım olarak aldım. sitede sanal mağaza bölümünde araç marka ve modellerine göre seçebiliyorsunuz (http://www.ypsplast.com.tr/sm/RENAULT) telefonlada sipariş verilebilir.model çeşitliliği oldukça fazla yine dediğim gibi araca özel olarak imal edildiği için ben hiç bir sıkıntı yaşamadım. juk diye oturdu diyebilirim. Sitede yazan fiyat 120 TL idi ben iki adet aldım(alt-üst) 200 Tl havale ettim. Firma yetkilisi anlayışlı biri (sanırım ismi Hakan dı) yine aynı fiyata yardımcı olur mu bilmem ama dediğim gibi kargo ücreti bile ödetmediler. kargo bir günde ulaştı.Yani merdiven altı bir firma değil. Güvenilir bir firma. Aracımı yıkatırken farklı marka bir araç sahibi bile ürünü çok beğendi. Firmanın bilgilerini benden aldı.Aracı yıkatırken bi su tuttur tertemiz. Daha önce araçlarda gördüğüm bagaj havuzlarından çok daha esnek ve kaliteli bir ürün diyebilirim. Koku,dökülme,iz hiç bişey yok. Yani ürün beklediğimden çok iyi çıktı diyebilirim.Telefonla görüştüğüm yetkili ilerde araç içi havuzlu paspas (3d) imalatlarına da başlayacakmış. Köpeği olan veya aracında sıvı eşya taşıyanlar için ideal.
Bilgilerinize...

Açıklama için teşekkürler :)