çalışmıyor

yasinşen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar gecen hafta sonu misafirlikte idik dönüş de benim çocuk ben calistirayim dedi arabayı çalıştır dedim çalıştırdı ama calisdiktikdan sonra bi 5..10 sn dağa marsa basili tuttu neyse tam arkami döndüm çocuk bir anda dip gaz yaptı motor soğuk idi pat etti stop etti bidaha çalışmadı 3 kere vurdurarak denedik sonunda çalıştı simdi sorun evde araba yatıyor marş yapıp araba çalışıp hemen stop ediyor o günden sonra boyle oldu akude bitti nedendir ki Acep

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar gecen hafta sonu misafirlikte idik dönüş de benim çocuk ben calistirayim dedi arabayı çalıştır dedim çalıştırdı ama calisdiktikdan sonra bi 5..10 sn dağa marsa basili tuttu neyse tam arkami döndüm çocuk bir anda dip gaz yaptı motor soğuk idi pat etti stop etti bidaha çalışmadı 3 kere vurdurarak denedik sonunda çalıştı simdi sorun evde araba yatıyor marş yapıp araba çalışıp hemen stop ediyor o günden sonra boyle oldu akude bitti nedendir ki Acep
Öncelikle çocuğa araç teslim etmeyin !!!
Akü fazla marş yaptığınız için bitmiştir. Benzin de denediniz mi çalışıyor mu?

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküyü şarj edin.

yasinşen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün deneyecegim akü takviye ile sonucu yazarim

yasinşen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
LPG düğmesini çıkartıp taktim çalıştı stop ettim 10 dk sonra tekrar denedim çalışmadı yine akü bitti acep sorun dugmemi ki