Cep telefonunuzun SAR değerini biliyor musunuz?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım İçin Sağ Olun, Aslında Bunlar Önemli Bilgiler Ama Ben,

Sonuçta Öleceğiz Diyip Takılmıyorum :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Valla artık battı balık yan gide diyorum ne yapayım her şey bişey yapıyor zaten artık günümüzde ben yeni nesle üzülüyorum:(

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Valla artık battı balık yan gide diyorum ne yapayım her şey bişey yapıyor zaten artık günümüzde ben yeni nesle üzülüyorum:(

batan balığa az yüklenmek için işte kim ne yapabilirse diyorum:) bir de ben gerçekten uzun süre cepte olunca kulağına sancı giren biriyim, migren illetim de olduğundan buna dikkat etmem lazım diye düşündüm.

he tabii ofiste bana spora gidiyorsun, yediğine dikkat ediyorsun ama sigara içiyorsun diyenlere verdiğim cevap da şu oluyor "mükemmel olamam, bir yerden deşarj olmam lazım":D

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 haftada 18 saat konuşmuşum toplam ölçtüm :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cep telefonunu hiç kullanmıyorum :D
Hatta bazen evin içinde kaybettiğim bile oluyor :D

Genelde arabanın içinde unuturum :aytuğ

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben çok zorda olmayınca kullanmıyorum zaten, Samsung gio telefon, 1-2 dakika konuşunca kulağım ısınıyor zaten sinir oluyorum, kulaklığa da alışamadım...

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun vadede ise daha tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor'lardaki şıklar çok kötü ilerde çocuğumuz bile olmaz ise nabıcaz :((((((((8

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kısa kısa sık sık olmuştur inşallah:) kulaklık şart aslında ama insan üşeniyor:S

Bir anda 5 saat en fazla rekorum :D kısa kısa ya 2 saat falan yani :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Cep telefonunu hiç kullanmıyorum :D
Hatta bazen evin içinde kaybettiğim bile oluyor :D

Genelde arabanın içinde unuturum :aytuğ

ah keşke ben de öyle aa şurada kalmış diyebilecek bir işte çalışıyor olsaydım, cep telefonunu bir an bir yerde unutmak demek bütün planların alt üst olması demek sürekli iş saatlerimiz, süremiz değişiyor ve tek yolumuz cep ve mail bu yüzden bir de androidli tellere bulaştık zaten:S

Uzun vadede ise daha tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor'lardaki şıklar çok kötü ilerde çocuğumuz bile olmaz ise nabıcaz :((((((((8

kişiye göre değişir tabii ama çok daha ciddi sonuçları da olabilir deniyor, lenfomaya yol açması gibi, bu durumda çocuğu olsa ne olacak insanın...

Bir anda 5 saat en fazla rekorum :D kısa kısa ya 2 saat falan yani :D

cep telefonunda sadece bir iki kişiyle 30 dakika üzeri konuşabilirim pardon sadece 2 kişiymiş saydım da:D o da mecbur kalındığında yoksa ev telefonunu kullanırız.