Clio 2 Den anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

deathstar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rxt ise çok iyi özelliği bol Rta kullanıcısıyım rta lardan özellikleri bol olanlara denk gelirsen çok iyi benim aracım şahsen öyle Rta sahibiyim klima arka cam rez. çift hava yastığı falan hepsi var ve parçaları orj.fransız

ozaneser123

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rta dediginiz rxt nin bir düşük modeli mi oluyor yani ? Ufak tefek degisikliklere musaittir umarım bu araçlar. Ozelligi bol derken mesela rta lar ve rxt lerin ozelliklerini tamamen bilen arkadaşlar var midir acaba forumda ?

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende rxt var sunroof yok 2000 kasalarda yok 1.6 16v lerde var

ozaneser123

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracta sunroof var 1.4 motor ama tabiki bu arac 2001 model sanirim bu modellerde rxtlerde sunroof mevcut

deathstar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rta evet rxt nin bir alt modeli olarakta diyebiliriz motor ve özellikleri açısından.Rxt ler 98 beygir çoğu diye biliyorum ve megane motor var kaputun altından rta lar ise 75 beygir üstü olanı hiç duymadım görmedim zannetmiyorumda.rta ların çoğu 8v ben 16 v olanı rastlamadım vardır belkide az olabilir.Rta ların hiçbirinde sanruf olmaması lağzım rxtlere has özellik genelde hepsinde olmasada çoğu rxt de var.Ama dediğim gibi yılına göre özellikleri değişiyor genelde ama rxt bana göre daha iyi ben çok temiz diye rta aldım rta kullanıcısıyım memnunmuyum evet çok memnunum yakıt olarak 1.4 rxt daha fazla yaktığındanda eminim yüksek beygirli olduğundan.Ve rxtlerin aynaları hemen sürücünün cam açma yerinden ayarlama yeride var.rtaları elle ayarlıyoruz benim bildiklerim bunlar.