Clio 4 1.2 75 BG

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chip tuning olurmu ? GARANTİ kapsamı bozulurmu 2016 makyajlı kasa benim araç benzinli

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen olmaz, olsa da çok bi artış olmaz...

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
turbo yoksa cok faydası olmuyor diye biliyorum max 5 bg fark eder diye ögrenmiştim benim 1.2 için

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Atmosferik motorlar da faydası yok denecek kadar az oluyor, en fazla 5 beygir alırsın ve seni tatmin etmez...

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 hp bir artış oluyor dedi bana ecufast Adana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chip tuning olurmu ? GARANTİ kapsamı bozulurmu 2016 makyajlı kasa benim araç benzinli

Garanti kapsami servise bagli biraz da ama sanirim servis yazilimi goremiyor. Soyle bir durum var servis araca tam guncelleme yapinca aractaki beygir artisini saglayan yazilim siliniyor. Sizin servise yazilim yuklenmesi gerektigi durumda ozellikle ecu kismina guncelleme yapmamalarini soyleyeceksiniz. Bu durumda ogrenmis olacaklar. Normal sartlarda garantiden cikmamamsi gerekiyor ancak bazi servisler onerilen yakit disinda yakit kullanildiginda yakit sistemini garanti disi birakabiliyorlar. Enteresan yaklasimlar var turkiyedeki servislerde.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede aynı araç var. daha önceleri çok araştırdım chipti pedal commander di katalizatör iptaliydi cute out tu..
arkadaşım araç 75 bg o yüzden en az 5 bin masraf yaparsan anca 90bg yükseltebiliyosun. onada hem vakit ne nakit gerekiyor.
bence hiç uğraşma. hem aracın torku da çok az..