Clio 4 orjinal sisteme subwoofer bağlayabilirmiyim ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende karacamelih deki arkadaştaki üründen kullanıyorum gayet başarılı ürün

1GJOrp.jpg

Urun baya kucukmus yer tutmaz da ben de ki kocaman masallah bagajin 4/1 i kapatiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mikail Toretto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende full ses sistemi bakıyorum beyler araç için.tavsiyesi olan var mı?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O bası koyduktan sonra aracında trim sesi varsa zamanla 10 kat artacak bununda farkındasın dimi? Youtubede genç bir kardeş trim sesini tamamen kesmek için uygulama yapıyor onu bir izle araştır istersen şeffaf silikona benzer bişey sıkıyor trim parçaların arasına sonrada bezle siliyor hiç bir görüntü değişikliği iz leke falanda olmuyor .Benim araçta çok şükür tık ses yok müzik tesisatı düşünüyorum hoparlörlerden başladım almaya.Seti tamamladığımda bu uygulamayı ve kapı izolasyon olayını komple elden geçiricem.Çünkü woofer denilen lanet Renault gibi ucuz işçilik yapan araçların günden güne gevşemesine ve ileride çok rahatsız eden susmak bilmeyen trim seslerine sebeb oluyormuş

Yaklaşık 2 senedir bas var aracımda. Özellikle ses açıkken en ufak bir trim sesi olmuyor ki ayrıca 4 kapıda da mid mevcut. Ses sisteminin trim sesine olumsuz bi etkisi olmadı. Eğer yaptırdığınız yer adam gibi işçilik yaparsa sorun olmaz. Ben midleri taktırırken etrafına komple yapışkan sünger uygulattım. Son ses açsam dahi özellikle kapılarda tık yok. Bagaj tarafında zirilti gelmesinin en büyük sebebi plakalık. Ben yine plakalıları sökerek plakanın kendisini kaportaya silikonlattım. Dolayısı ile araçta ses sistemi kaynaklı bir ses yok çok şükür.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi