Clio 5 1.0 Touch Aldım !

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, aranıza ilk katıldığımda 18 yaşında küçük bir kardeşinizken bugün 29 olmak üzereyim. O zamanlar Clio Grandtour ile aranıza katılmıştım. Üzerine FD6 Civic, Astra J, Golf 6, Giulietta, T9 308, Golf 7 ve son olarak Pazartesi günü sattığım Leon’a sahip oldum.

Dün Gebze’de bir galeriden 2023 14.300 kilometrede hatasız, boyasız manuel mercan turuncu bir Clio aldım. Değişensiz, hatasız ve boyasız bir araç. Açıkçası yukarıda saydığım araçlardan sonra çok tat vermese de yeni genellikle sorunsuz olacaktır düşüncesindeyim. Yalnız aklıma takılan ve arabanın devrini aldıktan sonra dönüş yolunda gördüğüm bazı şeyler canımı sıktı.

Öncelikle araba 14.500 km civarında Bolu taraflarındayken bakıma kalan 1.500 km uyarısı verdi. 20 bin biliyordum 14.500 de ne alaka km düşürülmüş olabilir mi diye bir işkillendim. Eksperde beyinden sorgulama yapıldı orijinal denildi ama o kurt düştü bir kere. Bugün Ankara Mais’i aradım bazı araçlara 15 bin bazılarına 20 bin giriyor fabrika sorun yoktur aklınıza takılmasın dediler ama gel de takılma.

Bir diğeri şoför tarafındaki emniyet kemer tokası nedendir bilmiyorum ama bana bakması gerekirken direk tarafına doğru bakıyor. Bu da bir garibime gitti. Bir arkadaş bende de öyle aldığımdan beri servise git 5 dakikada düzeltsinler dedi ama yine can sıktı tabi.

Sizce durum nedir ?