Clio 5 Icon 1.3 TCe 130 EDC Kumandadan Cam Açma-Gizli Özellik

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Emeğine sağlık kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: Befe

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok teşekkür ederim abi.

• Beğen
Tepkiler: *USTA

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Abi bugün korna ile uyarı veren alarmı, kumandadan panik modunu hem korna çalacak şekilde, hem de farlar yanıp sönecek şekilde aktive ettim.
Ayrıca gösterge panelinde tekerleklerin açı göstergesini, easy linkte 4x4 jiroskop modunu, motor suyu sıcaklığı grafik göstergesini, kumandadan kilitlendiğinde korna ile uyarıyı, gösterge panelinde gg diagramını,gösterge panelinde park sensörünü,easylinkte otoban sinyali sayısı ayarlama ayarını,stop-start iptalini,extended grip'i ve korna ile park yeri bulma fonksiyonlarını aktive ettim.
Erdal Bey güle güle kullansın.

• Beğen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi bugün korna ile uyarı veren alarmı, kumandadan panik modunu hem korna çalacak şekilde, hem de farlar yanıp sönecek şekilde aktive ettim.
Ayrıca gösterge panelinde tekerleklerin açı göstergesini, easy linkte 4x4 jiroskop modunu, motor suyu sıcaklığı grafik göstergesini, kumandadan kilitlendiğinde korna ile uyarıyı, gösterge panelinde gg diagramını,gösterge panelinde park sensörünü,easylinkte otoban sinyali sayısı ayarlama ayarını,stop-start iptalini,extended grip'i ve korna ile park yeri bulma fonksiyonlarını aktive ettim.
Erdal Bey güle güle kullansın.
Kırmızı olan kısımlar benim aracımda aktif olmayan özellikler, kıskandım şimdi :)
Emeğine sağlık kardeşim..
.(y)

• Teşekkür Et
Tepkiler: Befe

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok teşekkür ederim Abi. Talisman altyapısı biraz farklı. Ama senin arabanın altyapısı uygunsa, bir ara senin arabaya da yaparız.:)(y)

• Beğen

hk1923

Kayıtlı Üye
23-Elazığ
Merhaba sayın @Befe, bende multimedya ekranı çalışmayan touch paket clio 5 var. Gateway kablosunu söküp direk bağlandım ve bazı özellikleri açtım. Aracımın multimedya ekranı olmadığı için araçla ilgili ayarları dashboard üzerinden yapmak istiyorum. Hangi ecudan açabilirim onu paylaşmanız mümkün mü acaba ?

Son düzenleme: