Direksiyondan gelen garç gurç - karın gurultusu gibi ses

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​tAM SAG VEYA Sol yapınca yurur vaziyette yapıyorsa akislerden yapabilir direksiyon t am sag veya sol yapınca sabit durdurup döneerken ses varsa akistir..

gokhansozumcetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa da kücük sanayi de bir usta.. ama ondan daha usta olan birisi var.. ,gencosman postanesi civarında.. Universal oto diye.. sırf bunun tamirini yapıyor..

gokhansozumcetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​tAM SAG VEYA Sol yapınca yurur vaziyette yapıyorsa akislerden yapabilir direksiyon t am sag veya sol yapınca sabit durdurup döneerken ses varsa akistir..

Kardeş , çok şükür kesti o sesi.. ama amortisör nasıl uyduracağım onu bilemiyorum....

Monroe 11191 dediler , sonradan 11190 dediler.. ( yanlış bakmış ) 11191 aldık , uymadı 3,5 milim dar geldi.. sizce açtırılsa ayarı kaçar mı ?

11190 olan 500 tl , 11191 250 tl..

sizce ne yapmak gerekir ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş , çok şükür kesti o sesi.. ama amortisör nasıl uyduracağım onu bilemiyorum....

Monroe 11191 dediler , sonradan 11190 dediler.. ( yanlış bakmış ) 11191 aldık , uymadı 3,5 milim dar geldi.. sizce açtırılsa ayarı kaçar mı ?

11190 olan 500 tl , 11191 250 tl..

sizce ne yapmak gerekir ?
Aracınız ne tam olarak bilmiyorum eski amortisörlerin aynısı oolmuyormu ? monroe markası iyidir.. servisten öğrenebilirsiniz.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzerlerindeki tamir oluyor mu bilmiyorum daha denemedik
tamirde contaları değişip yağ basılır benim bildiğim ama uzun ömürlü olacagını sanmıyoum birebir orijinaline bak

gokhansozumcetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamirde contaları değişip yağ basılır benim bildiğim ama uzun ömürlü olacagını sanmıyoum birebir orijinaline bak
teşekkür ederim.

Bir de arkadaşlar , şanzıman dan yağ akıyor biraz.. yani 2 günde bir çay kaşığı kadar.. sizce sorun olur mu .. ilave edip devam edebilir miyim