DizeL Araca Abarth Egzoz İÇERİ LÜTFEN --

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracım 1.5 dci 105 bg gökhan sayesinde 140 bg bulacaz inş. chip ile

ben maslatka iskender ustada egzoz yaptırdım son susturucu iptal düz boru ve çif çıkışlı ağızlık koydu. ayagımı gazdan çektikten sonra rüzgar sesi gibi bi ses geliyor ve çok az ses alabilyiorum daha çok ses alabilmem için ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz bana teşşekürler .

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tamamdır Teknik Bölüm De Dursun Konu Bilenler Yardımcı Olacaktır

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracım 1.5 dci 105 bg gökhan sayesinde 140 bg bulacaz inş. chip ile

ben maslatka iskender ustada egzoz yaptırdım son susturucu iptal düz boru ve çif çıkışlı ağızlık koydu. ayagımı gazdan çektikten sonra rüzgar sesi gibi bi ses geliyor ve çok az ses alabilyiorum daha çok ses alabilmem için ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz bana teşşekürler .

o bendede var o rüzgar sesi gaza yüklenince cıkıyor 3 bin devirden sonra benimkide 105 ps 1.5 megane :D cok ses alıyorum ben bayagı dikkat cekiyor kagıthaneye yakın oturuyorsan gideriz benim egzozcuya o cıkısların icine cok ufak bi işlem yaptırırız cok güzel bi rüzgar sesi alırsın :eyv hatta forumda konum mevcut aratırsan bulursun kardesim :eyv dedigim gibi eger yakınsan bana bulusalım egzozcum ufak bi işlemle o sesi arttırır benimkide ilk sefer az cıkıyodu dedim dahada cok cıksın ufak bi işlem yaptı içine ve simdi süper cıkıyo ozellikle 2. vitesle gaza yüklenip araba sollarken herkes bakıyo benim arabaya :D tek sıkıntım siyah duman cıkıyo işte daha onceki egzoz yere bakıyordu fark edilmiyordu ama simdi dısarı oldugu icin fark ediliyor bariz.

94717278.jpg