DVD player

Tek Din veya sabit ekranlı dvd player?

• TEK DIN

Oy: 1 33.3%
  • Normal küçük sabit ekranlı Dvd player

Oy: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi indash alıcaksan illa dandik marka alma.Özellikle pıoneer yada alpine tercih et.Ama indashların sıkıntısı kafaları sabit.Çıkartıp eve götüremiyorsun.Buda hırsızlara dezavantaj.Ben bu günlerde pıoneerin şu modelini düşünüyorum.Usb dvd dvx ayrıca hariçten ekran çıkışıda var navigasyon ekranı falan varsa av'dan girebilirsin ekranı büyütmek maksatlı.3 rca çıkışlı ve 4v preout 400tl gibi bi fiyatları var zannedersem

Abi inan imitasyonu varmıdır bilmemde eğer varsada emin ol cihazın resminden bile anlarsın.Bu kadar kaliteli yapamazlar :) Yurtdışından geliyor galiba spot olması lazım.Bende 4sene önce spot aldım cihazı hatta türkiyedeki serilerinde animasyon yoktu spotlarda animasyon vardı.Tahminimce bu serilerde spot.Cihaz güzel aslında bitane taşınabilir hdd alıp içine film,müzik arşivlenip kullanılır.Şu linkte mesela satılıyor.

Mustafa cihazı (735 AV) aldım. Bakalım salı falan gelir herhalde. Yardımların için Teşekkürler Mustafa :eyv

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi inan çok sevindimqwHayırlı uğurlu olsun.Çok güzel cihaz

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
sayfadaki ROADSTAR RD8400 İNDASH aldım, DVD-VCD-MP3-CD-RADYO-İPONE-İPOD-USB-SD-TV-BLUETOOTH var, tuş kafası ayrılıyor, tv-geri kamera giriş var, fiyatta makul 460-600 arası fiyatlarda... daha nolsun... pahalı markalarda çin malı zaten :) bunlarda ılerde indash ara film arızalanabılıyormuş, o zaman değişmek gerekir... tv şimdilik memnunum... tavsıye ederim...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayfadaki ROADSTAR RD8400 İNDASH aldım, DVD-VCD-MP3-CD-RADYO-İPONE-İPOD-USB-SD-TV-BLUETOOTH var, tuş kafası ayrılıyor, tv-geri kamera giriş var, fiyatta makul 460-600 arası fiyatlarda... daha nolsun... pahalı markalarda çin malı zaten :) bunlarda ılerde indash ara film arızalanabılıyormuş, o zaman değişmek gerekir... tv şimdilik memnunum... tavsıye ederim...
Hayırlı olsun

mesut026

Mesut ŞEN - ESKİŞEHİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu geç gördüm galiba ama pioneer indash kullandım düzgün bi kullanımda marka ne olursa olsun ömrü 2 yılı pek geçmiyor mekanizmadan problem yaşatabilir ama yinede hayırlısı olsun

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
teşkr... tv ekranı devamlı açmıyorum, gerek olmuyor pek... dolayısıyla geç bozar... bozarsa da film devreye film bakarız, olursa....:cool:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşkr... tv ekranı devamlı açmıyorum, gerek olmuyor pek... dolayısıyla geç bozar... bozarsa da film devreye film bakarız, olursa....:cool:

nasıl olsa Garantisi var :eyv

qoray009

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar iyi günler öncelikle,
ben de yeni sandero stepway 90bg easy r aldım 1 haftaya gelecek. aracın tüm özelliklerini araştırdım , tipi de çok hoşuma gitti ve aldım. araçla ilgili çok fazla soru işareti yok kafamda çünkü verebileceğim para belliydi ve ne olduğunu bilmeyeceğim bir araba alacağıma 0 km dacia aldım benim beklentilerimi karşılayacaktır buna da eminim.
siz tecrübeli dacia kullanıcılarına sormak istediğim birkaç soru var sadece qw
1. soru: dediklerine göre araçta yol bilgisayarı varmış fakat açık gelmiyormuş , bunu serviste açtırabilir miyim ??
2. soru: Araçta olmayıpta istediğim sadece 2 özellik var , arka cam otomatiği ve park sensörü. bunları servisinde mi yaptırayım yoksa sanayide de yaptırsam olur mu ??