Enjektör revizyon sonrası rolantide titreme gürültü

Mustafagnn

Kayıtlı Üye
26-Eskişehir
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar bir senedir sembol 2010 DCI kullanıyorum geçtiğimiz ay sonu enjektör revizyonuna verdim aracımı aldığımda soğukta ve rolantide haddinden fazla titreşim ve gürültü oluyor biraz ısınınca titreme aynı gürültü bir nebze azalıyor neden böyle bana yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar sevdiğim arabamdan soğudum resmen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Enjektörleri revizyon yapan usta işini doğru yapamamış belli ki, revizyondan önce böyle bir sorun yaşamıyorduysanız yapılan işlemde bir hata var demektir...

• Beğen
Tepkiler: Mustafagnn

Mustafagnn

Kayıtlı Üye
26-Eskişehir
Öncesinde kesinlikle bir sorun yoktu revizyon yapıldıktan sonra motor kulakları şanzıman kulağı bir çok sorun çıkarmaya çalıştılar bulamadılar ve hala bakmamakta ısrar ediyorlar bugün yine geldim başından savmaya calisiyorlar zorla şimdi tekrar sökturuyorum enjektorleri bakalım şimdi ne olacak normal devirleri ne oluyor ki bunlarin

• Beğen
Tepkiler: *USTA

Mustafagnn

Kayıtlı Üye
26-Eskişehir
Değişmedi aynı titreme aynı gürültü değerleri çok iyi durumda dedi herhangi bir sorun yok diyo motor takozlari yan sanayi olduğu için kaporta ya veriyor diyor rolantide eskiye göre düşük te çalışıyor anlamadım gitti