F1 ruhunda var!

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=2]
1525036_194545347409479_1212681005_n.jpg

Renault F1'deki başarısını Megane RS 225 F1 Team ile kutluyor[/h]Dünyayı saran Formula1 çılgınlığına elde ettiği başarılarla damgasını vuran Renault, pistlerdeki başarısını kutlamak amacıyla özel seri Megane RS modelini tanıttı. Kısıtlı sayıda üretilmesi planlanan ve Megane Renaultsport 225 F1 Team adıyla satışa sunulacak yeni otomobil, Fransız üreticinin F1 için özel olarak geliştirdiği R26’nın renklerini taşıyor. Metalik lacivert renkteki gövde yapısıyla dikkat çeken otomobilin ön tamponunda Renault F1 Takımı’nın sarı-mavi renkleri bulunuyor. F1 Takımı’nın logosu tamponun sol köşesine konulmuş. Standart olarak üç kapılı gövde yapısıyla satışa sunulacak olan Megane RS 225, standart Megane modellerine oranla daha hafif ve daha geniş. Sportif karoseriyle performans tutkunlarının ilgisini çekmeyi planlayan Megane RS 225, 18 inçlik lastikleri ve mavi ve siyah renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı Recaro yarış koltuklarıyla motorsporları ruhunu başarıyla yansıtıyor. Tasarımındaki önemli ayrıntılar arasında yenilenen ön ve arka tampon bulunurken, Brembo fren sistemi ve isteğe bağlı olarak devreden çıkartılabilen ESP otomobilin artıları olarak öne çıkıyor. Yeni Megane RS, selefiyle aynı motoru kullanırken, otomobilin 2.0 litrelik motoru 5500 d/d’de 225 HP güç üretiyor. Boyutları da selefiyle aynı olan otomobil yeni renkleri ve tasarımıyla F1 koleksiyoncularının ilgisini çekmeyi bekliyor.

Alıntı : http://www.arabam.com/otomobil-haberleri/son-haberler/f1-ruhunda-var-/277376

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
40 tane üretilmiş 2 tanesi ülkemizdeymiş birisi sendeymiş ve kediler buna çok içerliyormuş diye duyumlar aldım... :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam rakam veremem ama 40 ile 60 arası bir rakam deniyor... Artık benim tenezzül edip cevap vereceğim şahışlar bile değiller ben o konuyu kapadım bundan sonra işime bakıcam evrakları sunucam hele bir nikah bitsin.

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ah şu kediler ah... Heryerdeler değil mi? 2.kez RS sahibi olarak ben de sıkıldım bu kedilerden..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ah şu kediler ah... Heryerdeler değil mi? 2.kez RS sahibi olarak ben de sıkıldım bu kedilerden..
RS sendeyse ondan berbat araba yoktur piyasada,aynı RS kendilerindeyse en kral RS odur kardeşim,hele sor neden diye ? Adamlar RS piyasasının otoriterisi olarak kendilerini görürler de ondan... :)

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasip ve Kısmet ikileminden pek de anlamayan insanlar(lafta sizden çok daha iyi bilirler) zamanı geldiğinde elde edemedikleri nesneleri karalamakta üstlerine yok...

Yeni aldığım aracın da konusu var.. Çok da bahsedip reklamını yapmayayım ama aracı almadan önce Renault Turbo araçları konusunda nam salmış Merdan Usta'ya(Kemal Tepretoğulları/Kadıköy), Özellikle Megane RS'lerde birçok Yetkili Servisin bırakın sorunu çözmeyi, adını bile koyamadıkları sorunları yarım saatte halleden Yılmaz Usta(Tekirdağ Buhari Yetkili Servis) ve sonraki bi zamanda da Mais'ten emekli Co-tech Hamza Usta(Kurtay Oto/Ankara) gösterdim ve hepsi de aracı iyi denk getirmişsin demişlerdi ki bu söylenen laf, aramızda konuştuklarımızdan iyi manadaki en hafif olanıydı... İnanmayanlar arayıp sorsun...

Ama gel gör ki, her ne kadar atalarımız "güneş balçıkla sıvanmaz" dese de bizim "tiplemeler" öyle bi çamur atar ki değil güneş, galaksi kaybolur...

O yüzden, takılmamak lazım... "He... Hüü" deyip geçmek lazım............ Ağız tadıyla kullanmak lazım. Eğer bu sene zekat veremediyseniz de şu çekemeyenlere en azından çıkma da olsa bir anten alıp dini vecibelerimizi yerine getirmek lazım...