Fluence muzık sıstemı yardım

flunence36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​mrb arkadaslar fluence ıcın ana unıte almak ıstıyorum ama orjınal ana unıtenın yan kısımları yukardan assagıya ıncelıyo onun ıcın bırazcık sıkıntıya gırdım yardımcı olabılecek arkadas varsa sımdıden tesekkur ederım ...

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Megane 3'te ana üniteyi değiştiren arkadaş var konuyu görürse yardımcı olur..Bende ses sistemi yaptım fakat ana ünitem orjinal.Subwoofer bağladım 10 numara ses alıyorum :)

flunence36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3'te ana üniteyi değiştiren arkadaş var konuyu görürse yardımcı olur..Bende ses sistemi yaptım fakat ana ünitem orjinal.Subwoofer bağladım 10 numara ses alıyorum :)

ya o deyıl bıde vıtes deysırken yanındakı teyp de kanal ararken sıkıntı yasıyoruzz kız ark olunca ıı oluyo ama bı de erkek olursa ıı olmuyoohehe

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
ya o deyıl bıde vıtes deysırken yanındakı teyp de kanal ararken sıkıntı yasıyoruzz kız ark olunca ıı oluyo ama bı de erkek olursa ıı olmuyoohehe

teypi klima yerine koysalarmış daha iyi olurmuş tabi..saçma sapan benmde elim çarpıo falan oraya :)

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal teyp çerçeveleri satılıyo ana ünite alırsınız fluence teyp çerçevesi fln alırsınız 40 tl fln olması lazım sorun olmaz hepsi uyar bildiğim kadarıyla

flunence36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

abı benım kısı anahtarla calısan modellerden magane 3 cercevesı kartlı

dr_akin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Renault fluence aracımın BOSCH marka oto teybi (model: 28 115 5040R ) arızalandı cihaz hiç çalışmıyor. Yetkili Bosch servisi ellerinde cihazın yazılımı ve flash'ı olmadığı için arızayı tespit dahi edemedi. [/FONT]
[FONT=&quot]Acaba sizin bu cihaza bakma (yazılım yükleme) imkanınız veya beni bu işi yapabilecek birine yönlendirme imkanınız var mı?[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]Yardımcı olursanız çok sevinirim.[/FONT]