Geri görüş kamerası hakkında

Tefo1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba benim 2012 model 1.5 110 lluk privilage model aracım var araçta fluence orjinal navigasyon multimedia var ben araca geri vitese geçince görüntüyü otomatikmen ekrana vericek kamera taktırmak istiyorum böyle bişey mümkünmüdür mümkünse ne kadar tutar bilgilendirirseniz çok memmun olurum

Guvensolen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustadan ustaya değişebilir kardeşim bazı ustalar taktırabilirsin der bazıları hiç değiştirme der. Ancak ben şiddetle tavsiye ederim bu durumu bende fluence kullanmıştım o araçta vardı baya yardımcı oluyor. Ustaya dikkat etmek lazım böyle durumlar da.

smstsmt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence takılabilir. Geri vitese takınca camerayı açması kameranın özelliği değil, bağlantıyla ilgili. Her kamerayı geri vites lambasına bağladığında bubu yapıyor. Bir ara çok araştırdım ancak askıya aldım şimdilik. Bende megane II aracıma takmayı düşünüyorum

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba benim 2012 model 1.5 110 lluk privilage model aracım var araçta fluence orjinal navigasyon multimedia var ben araca geri vitese geçince görüntüyü otomatikmen ekrana vericek kamera taktırmak istiyorum böyle bişey mümkünmüdür mümkünse ne kadar tutar bilgilendirirseniz çok memmun olurum
servis bu işi hallader. ben clio 4 de taktırdım 400 tl.gi bi maliyeti oldu aslında kamera 40 - 50 tl gibi artı işçilik daha uygun paralara mal edilebilir ancak. multimedya ya bunu tanımlamak için servise ihtiyaç var. dışarıda korsan yazılımlarla da bu iş çözülebiliyor fakat bu bir risk. cihazınız zarar görebilir. kafa rahat olsun diyorsanız servis tam sizin istediğiniz gibi bu işi yapar.

Guvensolen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis her zaman pahalı olur ancak paran varsa ve kafam rahat etsin diyorsan arkadaşın da dediği gibi serviste yaptırman en mantıklısı.