GRAND SCENIC yakıt doldurma sorunu Acil yardım lütfen

Mustafa ÇALIK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar,,

2013 model grand scenic sahibiyim. Aracım son iki aydır mazot doldurmada sorun yaratıyor. Pompa sürekli atıyor. pompa 1 inci kademede dahi dolduramıyoruz. elle doldururken bile atıyor. aynı sorunu değişik istasyonlarda da yaşadım.
Bu gün aracımı servise götürdüğümde bana tahliye kanallarının açık olduğunu bir sorun gözükmediğini söylediler. Ancak benim ısrarım üzerine mazot almaya çalıştılar ve sorunu kendileri gördüler. Bana aracın deposunu indirmeleri gerektiğini indirmeden çözemeyeceklerini ifade ettiler.
Deponun inmesi işlemi beni rahatsız ediyor. Bunun basit bir işlemden kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim.
Selamlar.

CADILLAC_MAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba ;

aynı sorunu bende yaşadım.Memlekette adını yeni duydugum benzin istasyonlarından bi hayli yakıt aldım ve sonunda senin yaşadıgın sorunu yaşadım.
Kendisine çok güvendiğim ustam 15-20 dakikalık bir uğraşla halletti.sağ arka tekerin orda deponun bir çıkış hava bölümü var orası aldıgım yakıtta bulunan pislik sayesinde tıkanmış temizledi sağolsun ve bir daha da aynı sorunu yaşamadım.