Güncel Harita dosyası

Mahkad58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba Directixxx,
9.1.1 versiyona sahip Evo multimedyaya sahibim şuan navigasyon görseli bir gözükmüyordu ben ayarlardan açıp butonu aktif hale getirdim fakat hiç bir harita yüklü olmadığından yada çalışmadığından navigasyonu açtığımda bomboş bir zemin karşıma çıkıyor. Cihazıma sırası ile hangi harita versiyonlarını yüklemeliyim. Ayrıca bu linkte ilettiğin güncel haritayı ben bu cihazada kurabilir miyim ? Teşekkürler.

Mahkad58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almayın zaten o yükleyen de emin ol satıyordur. Sakın almayın. Aldırmayın. Palavra atıyor, yok şase no istiyor yok cihaza özel yapıyormuş aman deyim.

23013PC75G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı soruyu sizede iletmek isterim,
Merhaba gencosman1453,
9.1.1 versiyona sahip Evo multimedyaya sahibim şuan navigasyon görseli bir gözükmüyordu ben ayarlardan açıp butonu aktif hale getirdim fakat hiç bir harita yüklü olmadığından yada çalışmadığından navigasyonu açtığımda bomboş bir zemin karşıma çıkıyor. Cihazıma sırası ile hangi harita versiyonlarını yüklemeliyim. Ayrıca bu linkte ilettiğin güncel haritayı ben bu cihazada kurabilir miyim ? Teşekkürler.

Directixxx

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba Directixxx,

Merhaba Mahkad58, benim cihaz media nav 4.1.0 , yukarıda anlattığım şekilde ben haritayı güncelledim. Zaten amacım sadece haritayı güncellemekti. Sizin cihazda ve versiyonda nasıl yapılır bilemiyorum. Eğer wince ekranını açabiliyorsanız yeni harita dosyalarını usb den cihaza kopyalayabilirsiniz. ben bu işlerde daha çok yeniyim. daha tecrübeli sizinle aynı cihazı kullanan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

Harita güncellemenin bir sırası olduğunu sanmıyorum. Ben aracı yeni satın aldım. Aldığımda 2013 haritası yüklüydü, direk 2023 haritasıyla güncelledim. Bir sorun çıkmadı.

Xcombo10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0.15.3 versiyonlara görede yapabilirmisiniz bizde faydalanalım.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
1.0.15.3 versiyonlara görede yapabilirmisiniz bizde faydalanalım.
Sizin versiyonları hiç bilmiyorum bendeki Evo. Medianav ve evolar aynı alt yapıya sahipler ama sizinkiler herhalde android tabanlı. Kullanmadığım için bişey yapamıyorum.

Xcombo10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin versiyonları hiç bilmiyorum bendeki Evo. Medianav ve evolar aynı alt yapıya sahipler ama sizinkiler herhalde android tabanlı. Kullanmadığım için bişey yapamıyorum.

Linux tabanlı bizimkiler ben fransız forumada üye oldum ama herşey fransızca anlaması zor oluyor çözemedim bende..

serkan_fatsa

Kayıtlı Üye
34-İstanbul