Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoş geldiniz iyi forumlar..

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba arkadaşlar...geçen hafta clio 4 1.2 joy alarak aranıza katıldım... araçla ilgili pek çok aksesuar buldum fakat aracım joy paket olduğundan yandaki siyah çıtanın kromu yok ve bence bu krom arabayı çok farklı ve güzel gösteriyor... bu çıtayı bulabileceğim bi yer var mıdır? şimdiden çok teşekkür ederim...

Merhabalar;

Aramıza hoşgeldiniz. Benim aracımda 1.2 joy bende bu çıtalardan arıyorum. Dün servisle görüştüm. 4 parça ve her biri 100 TL den 400 tl ye getittirebilirim dedi. Çok pahalı bulduğumu söylediğimde de yedek parça olarak getittirebileceğini bu yüzden bu kadar pahalı olduğunu belirtti. Yılmadım :) araştırmalarım devam ediyor bulabilirsem buradan paylaşırım.

melihbora

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle herkese teşekkür ederim... şu anda yeni clio içio için mayıs sonuna sıra verdiklerini düşünürsek gerçektende 1-2 aya kadar aksesuara boğulucaz fakat ben dayanamadım ve dün çıta işini hallettim :) bi aksesuar firması el yordamıyla bagaj çıtası ve yan krom parçanın ölçüsünü, bombe ve kıvrımlarını almaya çalıştı fakat başarılı olamadı... tam anlamıyla lazerli ölçü alabilmek için benden arabamı araba prototipleri yapan bir yere götürmemi teklif ettiler ve bende kabul ettim... tamamen profesyonel bi şekilde tüm ölçüler v.s. alındı ve yaklaşık 3 hafta sonra parçaları tamamlayıp arabama takıcaklar... bende fotoğrafları ve isterseniz bu yerin bilgilerini sizinle paylaşırım....

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle herkese teşekkür ederim... şu anda yeni clio içio için mayıs sonuna sıra verdiklerini düşünürsek gerçektende 1-2 aya kadar aksesuara boğulucaz fakat ben dayanamadım ve dün çıta işini hallettim :) bi aksesuar firması el yordamıyla bagaj çıtası ve yan krom parçanın ölçüsünü, bombe ve kıvrımlarını almaya çalıştı fakat başarılı olamadı... tam anlamıyla lazerli ölçü alabilmek için benden arabamı araba prototipleri yapan bir yere götürmemi teklif ettiler ve bende kabul ettim... tamamen profesyonel bi şekilde tüm ölçüler v.s. alındı ve yaklaşık 3 hafta sonra parçaları tamamlayıp arabama takıcaklar... bende fotoğrafları ve isterseniz bu yerin bilgilerini sizinle paylaşırım....

Resimleri merakla bekliyorum. Eğer gerçekten söylediğiniz gibi profesyonel bir iş ortaya çıkarırlarsa bende hiç düşünmeden sipariş veririm.

claxie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba, ben de beyaz Joy'um için mavi çıta (bagaj kapağı ve kapıların altına) arıyorum, bugün servisle görüştüm ve toplamda 600 küsür lira bir fiyat verdi, eksik olmayın dedim ve çıktım :bant
Sizin aldığınız fiyatı öğrenmemizde sakınca var mı? Ve mavi renk çıtalar da yapıyor olacaklar mı? Ya da bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum...

melihbora

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eveeet arkadaşlar sonunda çıtam hazırlandı ve takıldı... resmi yükleyecektim ama nerden yükleneceğini bulamadım yardım ederseniz yüklerim... ama sadece yan çıta oldu bagaj çıtasına 2 hafta var diyorlar... eğer bilgi isteyen olursa özel mesaj atabilir... reklam yapamk gibi olmak istemem...

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eveeet arkadaşlar sonunda çıtam hazırlandı ve takıldı... resmi yükleyecektim ama nerden yükleneceğini bulamadım yardım ederseniz yüklerim... ama sadece yan çıta oldu bagaj çıtasına 2 hafta var diyorlar... eğer bilgi isteyen olursa özel mesaj atabilir... reklam yapamk gibi olmak istemem...

Resmi aşağıdaki linkten yardım alarak yükleyebilirsin.
http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-araclari/6521-foruma-resim-ekleme.html

Aracın resimlerini gerçekten merakla bekliyorum. Zaten Özel mesajda attım. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resim

Melih Bora isimli üyemiz resmi gönderdi. Joy kullanıcıları için büyük haber bence. Kendisi daha detaylı bilgileri verecektir.

m0xln.jpg