Honda CR-V Yeni 1.6 Dizel Test Sürüşü-Video

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuandaki favorim...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuandaki favorim...

tüketim çok iyi, kalite, marka bilindik...

1.6 çeker mi denirse niye olmasın. volvo s60, mondeo, passat, latudude, grand scenis, qhasqai +2..... hafif değiller, 1.6-1.5 dizelle iş görüyorlar

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüketim çok iyi, kalite, marka bilindik...

1.6 çeker mi denirse niye olmasın. volvo s60, mondeo, passat, latudude, grand scenis, qhasqai +2..... hafif değiller, 1.6-1.5 dizelle iş görüyorlar
tek sıkıntısı 90 bin veriyorsun 1.6 dizel full; 4x4 yok, anahtarsız girş çıkış yok, sunroof yok. Onlarda olaymış tam süper olurmuş :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tek sıkıntısı 90 bin veriyorsun 1.6 dizel full; 4x4 yok, anahtarsız girş çıkış yok, sunroof yok. Onlarda olaymış tam süper olurmuş :)

fazla üstüne gitmeyelim 1.6 nın nefesi 4x4'e yetmez:):) diğerleri olabilirdi

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sorduğunuz sorunun hemen hhemen hepsini bende civic hb test ettikten sonra sormustum. harika araç ama çoğu kolaylık yok. sunroof yok. neden böyle die sorduğumda bana zaten türkiye şartlarına göre zaten yüksek bir fiyatta satıldıklarını , bu gibi eklentilerle fiyatları tırmandırmak istemediklerini söylemişti. honda türkiye o şekilde bi politika izlemiş bu araçlarda. aslında ekssiklik die gördüğümüz çoğu eklenti yurt dışındaki modellerde var. buraya getirmiyolar ve üretmiyolar