İstanbul Avrupa yakası Renault Yetkili servis

bltbeyhan

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhabalar 2023 model sıfır km clio 5 1.0 joy paket araç satın aldım. Şuan aracım 250km de,yılını doldurduğu için yetkili servisten arayıp aracımı bakıma sokmam istendi, bakıma girmesem eğer garanti dışı kalacakmış.
Sizden ricam arac konusunda çok titizim 35 yıllık birikimim ile sıfır bir araç aldım Allah herkeze dr nasip eder inşallah.. Aracının ilk bakımını sizce hangi yetkili servise götürmeliyim.. Şimdiden teşekkür ederim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yetkili servislerin hepsi işinin ehlidir merak etme, bakım yaptırmazsan garantin biter doğru söylemişler.
Gaziosmanpaşa Acar veya Mahmutbey Çetaş iyidir...

bltbeyhan

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Aracım şuan 250 km de filtreler değişebilir belki incelmişse de yag.. Bana kalırsa araç 1 yıllık da olsa hep kapalı garajda muafaza ettim.. Gerek de yok diye düşüyorum bakım için ama sırf garantiden düşmesin diye servise götüreceğim.
Yetkili servislerin hepsi işinin ehlidir merak etme, bakım yaptırmazsan garantin biter doğru söylemişler.
Gaziosmanpaşa Acar veya Mahmutbey Çetaş iyidir...
Aracım şuan 250 km de filtreler değişebilir belki incelmişse de yag.. Bana kalırsa araç 1 yıllık da olsa hep kapalı garajda muafaza ettim.. Gerek de yok diye düşüyorum bakım için ama sırf garantiden düşmesin diye servise götüreceğim.