Kangoo 2 bakim

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bu soru daha önce paylaşılmış olabilir. O yüzden bu konunun 3. açılışı 5. açılışı diyen arkadaşlarımın sesi şimdiden gelir gibi oldu... Fakat işin içine ücret vs olunca konunun güncellenmesinde fayda olur, temenni ediyorum.Forum üyelerimizin samimiyetine istinaden sorum; kangoo 2012 60 000 bakımı maliyeti hakkında yada yakın zamanda yetkili serviste bakım yaptıran arkadaşlarım oldumu. y-Yada tahmini olarak nedir. (Triger, yağ, yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi, karbon filtre, balatalar ve bunun haricinde ufak bazı şeyler benim aklımda olan yaptırmak istediğim (Fiyat karşılaştırması) yanıtlarınız için teşekkür ederim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Özel serviste yaptırdım. Parçaları da dışardan aldım . Ön disk arka disk balataları Triger devirdaim ön iki amortisör yağ filtreler hepsi geçen sene 9.ayda 1200₺ parça fiyatı

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler coşkun abi cevabın için yetkili serviste bu fiyat o zaman en az 2000 Tl yi bulur.[

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler coşkun abi cevabın için yetkili serviste bu fiyat o zaman en az 2000 Tl yi bulur.[
En az 2000 . Ben 500 işçilik ile 1700₺ ye yaptırdım