Kangoo elektrikli ayna tesisati

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar aracim manuel aynali bunu elektrikli aynaya çevirebilir miyim boyle bir calisma yapan var mi.Elektriklli modellerin kumandasinin olduğu yer manuellerde boş bildiğiniz gibi o kapagi söktüm orada 1 tane bos soket vardi acaba bu elektrikli ayna tesisatinin mi eger oyleyle bilgisayardan actirilip cikma ayna motoru bulup aynalar elektrikli yapilabilir mi?? 😁e9cf8955d77a4ba105d8ca13b7a533bc.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Olmalı diye düşünüyorum üst kasadaki yolbilgisayarı gibi oda soketi ve elektrikli aynayı takınca çalışır bence tesisat da hazır ohhh miss

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar aracim manuel aynali bunu elektrikli aynaya çevirebilir miyim boyle bir calisma yapan var mi.Elektriklli modellerin kumandasinin olduğu yer manuellerde boş bildiğiniz gibi o kapagi söktüm orada 1 tane bos soket vardi acaba bu elektrikli ayna tesisatinin mi eger oyleyle bilgisayardan actirilip cikma ayna motoru bulup aynalar elektrikli yapilabilir mi?? 😁e9cf8955d77a4ba105d8ca13b7a533bc.jpg

elektrikli ayna soketine benziyor. rezistans düğmesi olan kapağı çımacılarda bulursunuz. yeni model için olanını alın takın birde 25 tlye ayna ayar düğmesi alırsınız yan sanayi. ama emin olmak için iç kapı döşemesindeki ayna ayar kolunun kapağını söküp bakın bakalım soket vs. var mı? yoksa komple tesisat çekmek gerekir. Eğer yoksa ve tesisat çekmek gerekiyorsa bana ulaşın daha önce dacia logan ve megane 2 extreme aracını elektrikli aynaya çevirdim.

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam ayar düğmesinin arkasina denk geliyo nu soket yardimin için tesekkur ederim peki ayna camlarini degistirmeme gerek var mi sadece motor bulsam olur mu acaba en iyisi ben bi bakiyim kapılara tesisat var mi oyle hareket edeyim 😀