Kessek Vaziyet Ne Olur ?

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzgün birileri varsa yaptır adamlar benım amortisörü sökmek için özel aparat kullanıyo her babayiğit sökemiyo malesef:(

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hususi onlar için alet edevat olması gerekiyor. Doğru..
aynen dandik bir aparatı var ankara da bu işi yapan çok iyi bi yere bile götürdüm aracı milden kısaltsın falan die adamlar beceremedıler

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen dandik bir aparatı var ankara da bu işi yapan çok iyi bi yere bile götürdüm aracı milden kısaltsın falan die adamlar beceremedıler

Aks değilki bu tamir olsun değişsin. Millet hazırcı olduğu için tak sök değiştir olmuş gayeleri. Biraz yol yordam kafa yormaya meğilli iş gelince afallıyolar haliyle.

purmol

Bilgi Girilmemiş
Amortisör millerinden kısaltıp arkalara sert yağ bastırmak da bir çözüm . Kaliteli tornacı varsa yapar dediğim işi .Bende 2.5 bakla kesikti yaylar hiç bir sıkıntı yaşamadım bozuk yollarda felan hiç bir ters durum olmadı.

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisör millerinden kısaltıp arkalara sert yağ bastırmak da bir çözüm . Kaliteli tornacı varsa yapar dediğim işi .Bende 2.5 bakla kesikti yaylar hiç bir sıkıntı yaşamadım bozuk yollarda felan hiç bir ters durum olmadı.

2,5 bakla diyosun, benim 1 bakla devede kulak kalır :dans Dediğim gibi düzgün kesip takacak adam bulursam yarın yaptırmayı düşünüyorum.