Koleos görüşleri ( yardım )

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koleos hakkinda bİlgİsİ olan arkadaŞlar var sİze dÖnÜŞ yaparlar konuyu gÖrÜnce ,ben konu baŞliĞini daha Çabuk cevap almaniz İÇİn deĞİŞİyorum :eyv

osg1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımınız ve ilginizden dolayı teşekkür ederim....

sonercete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 koleos 2.0 dci previlage almak üzereyim, kullanan arkadaşlardan araçla ilgili yardımcı olacak bilgileri yazmalarını bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler...

aracınızdan cok memnun kalacagınıza emın olabılırsınız gercekten cok güzel rahat bir arac ben cok severek kullanmaktayım paket olarak cam tavan ve otomak vides olmasını dıkkat edın bu sekılde aracınız cok daha guzel gelecektir hızlanması gayet iyi yakma oranıda uzun yolda 2,3tl sehır ıcı 2,7 gibi rakamlardadır ben bıraz arabayı hızlı kullandıgım ıcın sızde belkı daha az yakabılır bılgınız olsun :) kendı aracıma resımlerden bakabılırısnız gayet guzel bır arac umarım sızde memnun kalırsınız ozel sorunuz olursa sormaktan cekınmeyın lutfen

derici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koleos yerine neden qashqai düşünmüyorsunuz?

whitefalcon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım koleos 2011 150 bg. otomatik vites..çok güçlü bir araç....geniş bir yaşam alanı var...Qashqai ise daha dar ve offroad özelliği kıyas edilmez tabii ki koleosla...saf kan offroad aracı, 4 çekiş araç isteyenler için ideal bir araç....yokuş çıkarken gaza bastığınızda dikiz aynasından geride kalan araçları görebilirsiniz:)..şehir içinde de rahat bir kullanımı var...birçok özelliği ile diğerlerinden fark yaratıyor....

tamer uz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yıldır koleos kullanıyorum çok memnunum sehir icinde çok iyi sürüsü var off road kapasitesi de malum çakma suv'lar ile karsilastirilamaz çok güçlü ve seri bir motoru var kullanmayan önyargılı yorumlar yapabilir ancak koltuğuna oturan bir daha ayrilamaz
sorunuz varsa cevaplayabilirim

yagizgokmen

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
babamda koleos doğal oalrak kullanbildiğim kadar onu kullanıyorum 2.0 dci motor efsane bana göre gaza şöyle bi yüklendiğinde gelen ses harika kalkışı çok güzeldir. kofor olarak 10 dan 7 veriyorum az yakar çok kaçar inş güzel bir tane alırsınız şimdiden hayırlı olsun

guitar junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben X-TRAIL`le kıyaslıyorum daha çok. İç konsol ve dış görünüm Koleos`ta daha iyi. Otomatik vites ve arazide alt takım ve 4 çekerden kaynaklı bakım ve sorunlar hangisinde daha çok cep yakar?

tunco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım ikinci el olarak aldığım 30.000 km deki 2011 model olan benim araçta bir problem var. Öyle çok seri bir araç değil. Aksine gaza basıyorsum basıyorum gitmiyor. Ama yakıtı muhteşem uzun yolda 90-120 aralığı otoban kullanımı 6,4 litre / 100 km...

rallici307

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun aracınız resmini bekliyoruz bende 2011 koleos var aldığımda 28000 aynı sorun bendede vardı onun çözüm olarak can basel arkadaşımız çhip yaptı ve araç kendine geldi araç otomatik ve 1800kg hızlanma ona eşdeğer yavaştı düzeldi