Krom Aksesuarlar,

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar,
Foruma yeni üye oldum olası bir hatam kusurum olursa şimdiden kusuruma bakmayın lütfen.
Konuyla ilgili olduğunu sandığım bir sorum olacak. Clio 4 krom dış aksesuarların " kırmızı " renkte olanlarını yada daha farklı renk opsiyonlarını nasıl ve nereden elde edebiliriz. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

clio için krom aksesuarları omsa, s.dizayn, kolaylı spider üretiyor. kromda renk seçeneği (kırmızı v.s) hiç göremedim malesef tek renk krom...

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar,
Foruma yeni üye oldum olası bir hatam kusurum olursa şimdiden kusuruma bakmayın lütfen.
Konuyla ilgili olduğunu sandığım bir sorum olacak. Clio 4 krom dış aksesuarların " kırmızı " renkte olanlarını yada daha farklı renk opsiyonlarını nasıl ve nereden elde edebiliriz. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Yanlış anlamdıysam siz Renault kataloğunda "dış kişiselleştirme" olarak geçen, krom kısımların kırmızı olduğu hali istiyorsunuz. Verdiğim linkteki resimdeki gibi mi? Bunu sonradan yapanlar oluyor. Sanırım renkli transparan film kaplanarak yapılıyor olabilir.

http://4.bp.blogspot.com/-kUSvnfRJK-E/U1P6hkgPhpI/AAAAAAAAEYo/ILIl_Pcn4xY/s1600/IMG_4627+2.jpg

jordan23ev

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış anlamdıysam siz Renault kataloğunda "dış kişiselleştirme" olarak geçen, krom kısımların kırmızı olduğu hali istiyorsunuz. Verdiğim linkteki resimdeki gibi mi? Bunu sonradan yapanlar oluyor. Sanırım renkli transparan film kaplanarak yapılıyor olabilir.

http://4.bp.blogspot.com/-kUSvnfRJK-E/U1P6hkgPhpI/AAAAAAAAEYo/ILIl_Pcn4xY/s1600/IMG_4627+2.jpg

İlgi ve alakaya çok teşekkürler.
anladığım kadarı ile bu parçaları sadece krom yada parlak olarak temin edebiliyoruz. daha sonra isteğe bağlı olarak kaplama veya boya yapabiliyoruz. göndermiş oldunuz fotoğrafta şahane duruyor :eyv Allah sahibine bağışlasın. ama baktım ki hep dışarıya bağlı kalacağım kendi işimi kendim yapamaya karar verdim. ön ve arka kapı yan plastiklerini söktüm ve ölçülerini çıkararak kendi parçalarımı lazer makinesi ile kestim. baya uğraştırdı ama %95 oranda uydu diyebilirim. hatta şöyle söyleyeyim yan kapı ve bagaj çıtası "Altın Sarısı" renkte bir Clio 4 görürseniz işte o benim12 3 en kısa zamanda foto ekleyeceğim. hatta mat ve parlak olarak ta kestim canım istediği zaman değiştirebilirim. istediğim renge de boyama yada kaplama yapabilirim. maliyetim net olarak piyasanın 5 te 1 i.