Land Rover---Biz araba mi kullanıyoruz!!!

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu nedir kardeşim!!!

[video=youtube;QjJ2wKCMq5w]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QjJ2wKCMq5w[/video]

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adamlar on numara iş yapmışlar helal olsun valla

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Laf edemeyeceğim araçlardan biri...

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi de bunlar hiç kullanmıyor ki. Arabayı kullanan bilgisayar. Valla asıl arabayı kullanan biziz bana kalırsa... Ben böyle çok memnunum. :eyv

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi zaten sen ne kadar kullansan da araba manuel olmadıkça herşey bilgisayarda torku yükseltiyosun kendi değiştiriyor triptonikte manuel modda bile giderken 3000 deviri geçmiyor ama manuel olunca herşey sende arabanın zevkini alıyorsun bu benim nacizane düşüncem

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Budur :bravo

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi zaten sen ne kadar kullansan da araba manuel olmadıkça herşey bilgisayarda torku yükseltiyosun kendi değiştiriyor triptonikte manuel modda bile giderken 3000 deviri geçmiyor ama manuel olunca herşey sende arabanın zevkini alıyorsun bu benim nacizane düşüncem

Aslında aynen katılıyorum, manuel vitesin zevki başkadır. Ancak 6 ileri manuel inan bana zor geliyor. 5 ileride manuelde bile at at bitmiyor gibi hissediyordum. Şimdi kendi kendine tık tık bir bakmışım 6 da. Hele 7 lik manuelcilerin Allah yardımcısı olsun.
Vites hadi bir derece de direksiyonu da bilgisayarlara kaptırırsak artık hiç tadı kalmaz diye düşünüyorum. Geç arka koltuğa otur bari. Ha bir de gelsinler bunu İstanbul trafiğinde kullansınlar bakalım. 3 günde bilgisayar beyni yakmazsa ne ala :).

servetaydin41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arazide otomatik şanzuman avantajlıdır, landda ilave terrain response ile karnın yere oturmasına müsade edilmediği sürece yer koşulda araç kullanılır. Manuel vites ile çok dik eğimler veya diyagonal geçişler çok zor olur