Media-nav'ımı Bozdular

berktueudu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Bilgisayarı açtığımda dosyalara bakacağım bulursam size atayım. Ama bende lgu dosya yok. Wince ye girebilirseniz size atacağım dosyaları oraya kopyalayın muhtemelen işiniz çözülecek tir. Biraz youtube tan wince menüsüne girmekle ilgili bir kaç video izleyin rahatlıkla yaparsınız işlemleri
Konuyu Belki Hortlatıyor Olabilirim Bayadır Foruma Girmiyorum Ama Ne yapacağımı anlatırsanız bakayım bi bildiğim tek şey sayıları yazıp admin menüsüne girmek aracın cihazında 😂

uurcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dboot 2.0 yüklü ise direkt olarak dizin dosyalarına erişip taşınabilir bellekten kopyala yapıştır yaparak manuel şekilde dosyaları sisteme yükleyebiliyorsunuz. global_cfg dosyası Store 4\NNG\content dizi yolunda bulunan bir dosya. Ben haritaları upgrade.lgu olarak değil, taşınabilir bellekten ilgili dosyaları map, poi, speedcam, license klasörlerine atarak yapıyorum. Bir sorun olur diye orijinal dosyaları da belleğe yedekliyorum. Bugüne kadar herhangi bir sorun olmadı.

berktueudu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Dboot 2.0 yüklü ise direkt olarak dizin dosyalarına erişip taşınabilir bellekten kopyala yapıştır yaparak manuel şekilde dosyaları sisteme yükleyebiliyorsunuz. global_cfg dosyası Store 4\NNG\content dizi yolunda bulunan bir dosya. Ben haritaları upgrade.lgu olarak değil, taşınabilir bellekten ilgili dosyaları map, poi, speedcam, license klasörlerine atarak yapıyorum. Bir sorun olur diye orijinal dosyaları da belleğe yedekliyorum. Bugüne kadar herhangi bir sorun olmadı.
yani pek bir bilgim yok direkt flash yöntemi ile güncellemesini yaptım yedek vs almadım. olursa ileride zaten faz 2 media nav evoya geçeceği carplay'li olan versiyona direkt o yöntem ile çözmüş olurum