Megan 2 airbag sorunu

semih35BR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamın aleyküm arkadaşlar aracım mehan 2 airbag ışığı yanıyor ama sürekli uğraşmama rağmen söndüremedim koltuk altlarındaki fişleri söküp içini temizleyip tekrar taktım daha sonrasında direksiyonu döndürürken tıkır tıkır sesler geliyor direksiyon kutısı falan demişlerdi sanıeım ondan olabileceğini söylüyorlar yenisi 200 lira tamiratı 150 lira ama tamirini yaptır daha iyi diyolar ne yapmalıyım ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Direksiyon kutusu değil Sinyal Ünitesi komple değişecek sıfırı 320 Tl falan tamiriyle uğraşmayın. airbag şakaya gelmez ;)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Selamın aleyküm arkadaşlar aracım mehan 2 airbag ışığı yanıyor ama sürekli uğraşmama rağmen söndüremedim koltuk altlarındaki fişleri söküp içini temizleyip tekrar taktım daha sonrasında direksiyonu döndürürken tıkır tıkır sesler geliyor direksiyon kutısı falan demişlerdi sanıeım ondan olabileceğini söylüyorlar yenisi 200 lira tamiratı 150 lira ama tamirini yaptır daha iyi diyolar ne yapmalıyım ?
airbag sargısı kopmuş.

34VR1415

tanertalas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2006 modusumde de aynı sikinti vardi. Uzun ugraslar sonucunda cozmustuk. On yolcu koltugunun altindaki sokette soket icinde fazladan metal konnektör ler var dediler ben onlari iptal ettim gerek yok gene airbag isini yapar sikinti olmaz kesinlikle demisti ve yapti bir daha yanmadi arizam