Megane 1 Sinyal Rölesi

dnsshn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Bir kaç gündür aracımın sol sinyalini kullanırken bekleme, durma, kesik kesik yanma gibi sorunlar başladı, sağ sinyalde sıkıntı yok, dörtlüler yanarken de sol taraf sıkıntılı yanıyor, ampullerde de problem yok sağlam. Sinyal rölesini kontrol etmek istiyorum ama nerede olduğunu bulamadım.

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
sinyal sesini takip edin bulursunuz roleyi

dnsshn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçerdeki sigorta kutusunun arkasından geliyor evet yerini biliyorum ama, pedalların oradan ulaşamadım, sigorta kutusunu mu sökmek gerek (bir yere kadar söktüm ama tam olarak çıkaramadım) ya da alt göğsü? İlmini bilmeden işe girişmek istemiyorum.

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
bende R19 var. R19da sigorta kutusu torpidonun altında. meganede nerede bilmiyorum. R19daki yerini söyleme sebebiçm r10 meganenin atasıdır. hocam youtubeden megane sigorta kutusu sökme tarzında aratmalar yapabilirsiniz belki işinizi görecek videolar vardır.
İçerdeki sigorta kutusunun arkasından geliyor evet yerini biliyorum ama, pedalların oradan ulaşamadım, sigorta kutusunu mu sökmek gerek (bir yere kadar söktüm ama tam olarak çıkaramadım) ya da alt göğsü? İlmini bilmeden işe girişmek istemiyorum.