Megane 2 Kış Lastiği Önerisi

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, aracımıza kış lastiği alacağız lakin aradığım özellikler ne kadar olur bilmiyorum
Öncelikle aracı asfalta yapıştırıp ağır giden lastikleri sevmiyorum, yaz lastiği gibi seri olacak ama ıslak zemin tutuşu da iyi olacak bir lastik
Siz hangi marka lastikler kullanıyorsunuz?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Ben Kangoo mu alınca önceki sahibinin taktirdigi Michelin crossclimate vardı üzerinde yağmurda çok iyi yol tutuyordu. Karda ve kuru zeminde fena sayılmaz
Ebat 195 65 15
Olumsuz yanı tabanda parça parça kopma vardı bendeki ilk serilerden di genelde ilk seride vardı bu sorun.
Birde fiyatı çok pahalı

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.tyrereviews.com/

Üstteki siteye ebatlarınızı yazın kış (winter) seçeneğini seçin ve ilk 5 sıradaki lastiklerden birini alın.
Tavsiyem kullanım yerlerinize ve şartlarınıza göre karar vermeniz. Kar yoğunlukta ise çoğu güzel iş yapar ama yağmurda olacaksa kış lastiklerinde yağmurda iyi iş çıkarıyor diyebileceğim 2 model anca çıkar.

Yağmurda nokian wr d4 veya snowproof bile kötünün kötüsü durumuna düşüyor.

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Kangoo mu alınca önceki sahibinin taktirdigi Michelin crossclimate vardı üzerinde yağmurda çok iyi yol tutuyordu. Karda ve kuru zeminde fena sayılmaz
Ebat 195 65 15
Olumsuz yanı tabanda parça parça kopma vardı bendeki ilk serilerden di genelde ilk seride vardı bu sorun.
Birde fiyatı çok pahalı

Ben genelde nokıan ı bu ara çok favori görüyorum şayet yaz lastikleri mükemmel diyebilirim, mesaj için teşekkürler.

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.tyrereviews.com/

Üstteki siteye ebatlarınızı yazın kış (winter) seçeneğini seçin ve ilk 5 sıradaki lastiklerden birini alın.
Tavsiyem kullanım yerlerinize ve şartlarınıza göre karar vermeniz. Kar yoğunlukta ise çoğu güzel iş yapar ama yağmurda olacaksa kış lastiklerinde yağmurda iyi iş çıkarıyor diyebileceğim 2 model anca çıkar.

Yağmurda nokian wr d4 veya snowproof bile kötünün kötüsü durumuna düşüyor.

Aslında nokıan gayet iyi bir lastik ki bu aralar çok meşhur oldu kendisi ve hiçte ucuz değil, çoğunluk karda kullanım olacak Erciyes dağının dibindeyiz :) Peki önerdiğiniz bir model var mı? yoksa nokıan d4 lastiğini düşünmüştüm bende. çok fazla olumlu yorumlar görüyorum

webumut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel tavsiye nokian olacaktır ama falken de bakabilirsiniz