Megane 4 Faz 2 joy comfort koltukları deri olabilir mi ?

kamikazefatih

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım megan 4 joy comfort faz2 2023 model ikinci el araç aldım fakat koltukları icon deri koltuk olduğunu farkettim. böyle bir durum nasıl olmuş olabilir opsiyon olarak satın alınabiliyor mu ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba, aracınız hayırlı olsun, üst donnaımda bulunan koltukların opsiyon olacağını sanmıyorum bu işte bir tuhaflık var...

kamikazefatih

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba, aracınız hayırlı olsun, üst donnaımda bulunan koltukların opsiyon olacağını sanmıyorum bu işte bir tuhaflık var...
Araçta normalde olması gereken park sensörü yok, çip sıkıntısı yüzünden onun yerine deri koltuk takalım demiş olabilirler mi :LOL:

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
2022 manuel joy comfort aracım var, koltuklar kumaş.. 2023 modelden kaynaklı olabilir mi bilmiyorum. Çünkü bazılarının kadranı hayalet oluyor yada elektrikli el freni eklenmiş oluyor. Bunun gibi değişim olabilir

Birkan61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk opsiyonu mevcut değil, sonradan kendileri takmış olabilir. Güzel düşünce aslında görüntü olarak tercih edilebilir. Fakat airbag açtığı için koltuk değişimi yapılmışta olabilir bu konuya dikkat etmek lazım.

kamikazefatih

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Koltuk opsiyonu mevcut değil, sonradan kendileri takmış olabilir. Güzel düşünce aslında görüntü olarak tercih edilebilir. Fakat airbag açtığı için koltuk değişimi yapılmışta olabilir bu konuya dikkat etmek lazım.
merhaba, airbag konusunda ne yapmam gerekiyor nasıl kontrol edebilirim ? araçta boya değişen hiçbirşey yok kurumsal bir firmadan aldım ekspertizde gözüküyor olması lazımdı diye düşünüyorum.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
merhaba, airbag konusunda ne yapmam gerekiyor nasıl kontrol edebilirim ? araçta boya değişen hiçbirşey yok kurumsal bir firmadan aldım ekspertizde gözüküyor olması lazımdı diye düşünüyorum.
Bence tarcanlarda kontrol ettirin. Bu iş şakaya gelmez...