Megane RS Lastik Basınç Sensör Arızası

favori

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar dün akşam arabamı park ederken hiç birşey yoktu ve bugün arabaya bindigimde Lastik basınç uyarısı vermeye başladı sol ön lastik. Bu sorun neden kaynaklanır bilgilendirebilirmisiniz mümkünse. Lastik havalarını felan kontrol ettim indirdim şişirdim fakat hala düzelmedi. Ne yapmam gerekebilir :(( teşekkürler şimdiden..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sensör bozulmuş olabilir,serviste kontrolünü yaparlar gerekirse araca tanıtırlar olmazsa yenisini alırsın,200 lira civarında bir fiyatı var...

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar dün akşam arabamı park ederken hiç birşey yoktu ve bugün arabaya bindigimde Lastik basınç uyarısı vermeye başladı sol ön lastik. Bu sorun neden kaynaklanır bilgilendirebilirmisiniz mümkünse. Lastik havalarını felan kontrol ettim indirdim şişirdim fakat hala düzelmedi. Ne yapmam gerekebilir :(( teşekkürler şimdiden..

Uyarı veren lastiği iyice indirin ve tekrar şişirin.Bu şekilde düzelebiliyor.Ben sistemi komple iptal ettirdim sorun kökten çözüldü.

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Komple iptal ettirmek mantikli yoksa pahali bir sistem bu olay.nasil iptal ediliyor acaba..sigortasi falan mi sokuluyor ki

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unixx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik sensöründe pil vardır pili degiştirip takın

M0RNJ6.jpg
M0RNJ6.jpg
[/URL][/IMG]

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İptal işlemi araç bilgisayara bağlanarak yapılıyor. Bende scenic aracımda iptal ettirdim.

SM-G925A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş