Renault yaz servis kampanyasi - 2013

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis danışmanım, bugün servisi aradım ve ön disk takımı+ ön arka balatalar için 500-600 tl arası bir fiyat verdiler. Bu değişimlerde indirimden faydalanabilir miyiz? Mümkünse bu parçaların fiyatlarını sizden de alabilir miyim ayrı ayrı? :) (2005 kangoo; ön diskler+ ön balatalar+ arka balatalar)

özelden attım ama merak edenlerde olabilir disk iki çeşit var indirimli toplam fiyat 434 tl disk farklı ise 384 tl ye denk geliyor hepsi :eyv

clio 2 hb - ön fren balatası -hava filtresi-polen filitrsi-5w40 motor yağı-yağ filtresi-karter tapa contası : 310 tl işçilik dahil...çokta uygun değil gibi yüzde 20 indirim pek etki etmiyor..

daha ne olsun ? ön fren balatası bile var içinde 500 tl lik iş anlattıklarınız 180 tl azmı indirim de ;)

SrC@N

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 2 hb - ön fren balatası -hava filtresi-polen filitrsi-5w40 motor yağı-yağ filtresi-karter tapa contası : 310 tl işçilik dahil...çokta uygun değil gibi yüzde 20 indirim pek etki etmiyor..

Özel servislerde 150 tl ye mi yapacaklarını mı zannediyorsun :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Bir Kampanya Bakıma Girecek Kişilere İlaç Olur :eyv

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel servislerde 150 tl ye mi yapacaklarını mı zannediyorsun :)

Orginal parça satan yedek parçacıdan kendin parçaları alıp sanayide cüzi bir işçilikle parçaları taktırırsan dediğin fiyata yaptırabilirsin.. Benim araç sıfır alındığından beri yetkili servis bakımı görmüş mecbur gidiyoruz yetkili servis bakımı bozulmasın