Rfc incileri

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar rfc forum bizler için bilgi kaynağı olmakla birlikte şöyle bir izlenimde bırakıyor ne zaman bu foruma baksam bütün ranaultlar vebalı kanserli arabalarmış algısı olmaya başladı bende, benim 2012 Kangoom var Maşallah taş gibi neredeyse ona binerken bile şumu olacak şumu var bumu var (Burada okuduklarım) demekten alı koyamıyorum kendimi... Örnek verecek olursak triger 60 bin dediler içime kurt düştü değiştirdim ne göreyimki taş gibi bir dünya para bayıldım sırf bu paylaşımlardan dolayı bir nevi paronoya :)))

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Trigeri değiştirmek le iyi yapmışsınız​ 😊 bugün bir aracın video sunu izledim 1.250.000 km de orjinal motor ile devam ediyor adam özellikle altını çiziyor bakımlarını düzenli yaptırmış

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Böyle genelleme yapmak sevdalısı olduğumuzu Renault markaya haksızlık yapmış olmamıza neden olacak. 2013 yılının Temmuz ayında trafiğe çıkardığım 140 bin km bakımına bugün yarın girecek captur arabamda Allah'a şükür bir sıkıntı yaşamadım. Bunun nedeni şans mı? yoksa sektirmeden düzenli olarak tüm bakımlarını Renault yetkili servislerinde emin ellerde yaptırmam mı? üzerinde düşünmek gerek. Kazasız, belasız ve arızasız sürüşler tüm Renault marka arabalarımıza..:eyv

:bayrak