RFC Mart Ayının Aracı - ömer61

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
i

yerden göğe haklısın kardeşim..bende arabaların ruhu olduğuna inananlardanım..en zevkliside aracına bi parça taktırırken ya da zevkine göre dizayn ettirirken duyduğun o his..araştırmalar koşuşturmalar oldu mu uydu mu parça şunu şöyle yapsak mı iyi böyle yapsak mı iyi diye düşünmek..sen aklında olanı yapmışın kardeşim bende karadenizliyim en sevdiğim huyumuzda o zaten kafaya taktık mı bitti olacak ya herro ya merro o kadar:)) hakettiğini almışın iyi mutlu günlerde kullan..

düşüncelerimde yanlız omadığımı bilmek çok güzel.. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim kardeşim.. ben RENAULT FANCLUB SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞ KAZANDIM , SENİNLEDE TANIŞMAYI ÇOK İSTERİM KARADENİZİN NERESİNDENSİN? YOLUN DÜŞERSE TRABZON'A BEKLERİM:eyv

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
düşüncelerimde yanlız omadığımı bilmek çok güzel.. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim kardeşim.. ben RENAULT FANCLUB SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞ KAZANDIM , SENİNLEDE TANIŞMAYI ÇOK İSTERİM KARADENİZİN NERESİNDENSİN? YOLUN DÜŞERSE TRABZON'A BEKLERİM:eyv

rica ederim kardeşim bende öyle Bartınlıyım Bartın'a da beklerim kapımız karadenizin içinden gelenlere ve içinden karadeniz gelenlere her zaman açık :))

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapımız karadenizin içinden gelenlere ve içinden karadeniz gelenlere her zaman açık :))[/QUOTE]bu sözün üzerine söz söylenmez sanırım İYİKİ KARADENİZLİYİZ:eyv

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sene 1985-86'lar tabi o zamanlar Renault ve tofaş dışında bir araç görmek zordu. O zamanlardan beri Renault 12 hayranlığı bende vardır. Arabanız gerçekten güzel ve diri duruyor. Sizin gibi aracını koruyan kollayan daha çok renault sever olsa keşke.. Anadolu'nun çeşitleri yerlerine iş nedeniyle çok gitmişliğim vardır yollarda inanılmaz bir R 12 potansiyeli hala var ancak ne kadar da çok olsa da temiz bir araç göremedim. Yıllara meydan okuyan bir araç ve ben hala böyle bir araç alıp toplayıp hafta sonları gezinti aracı olarak kullanmak istiyorum.:(((

Şunu da söyleyim o kadar teknolojik gelişmelerde olsa bu araç şimdi dahi üretilse ciddi bir satış sayısına ulaşacaktır.

Son düzenleme:

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sene 1985-86'lar tabi o zamanlar Renault ve tofaş dışında bir araç görmek zordu. O zamanlardan beri Renault 12 hayranlığı bende vardır. Arabanız gerçekten güzel ve diri duruyor. Sizin gibi aracını koruyan kollayan daha çok renault sever olsa keşke.. Anadolu'nun çeşitleri yerlerine iş nedeniyle çok gitmişliğim vardır yollarda inanılmaz bir R 12 potansiyeli hala var ancak ne kadar da çok olsa da temiz bir araç göremedim. Yıllara meydan okuyan bir araç ve ben hala böyle bir araç alıp toplayıp hafta sonları gezinti aracı olarak kullanmak istiyorum.:(((

Şunu da söyleyim o kadar teknolojik gelişmelerde olsa bu araç şimdi dahi üretilse ciddi bir satış sayısına ulaşacaktır.
kesinlikle öyle.. hatta forumda bir konu vardı yeniden üretilmesini istediğimiz renault modelleri için belki hatırlarsınız! bir kaç küçük değişimle ( hidrolik direksiyon,kullanımı dahaiyi vites kolu ,elektirikli ön camlar vs. fakat kasa ve mekanik aksam aynı kalacak şekilde) milyon değilsede 100.000 'ler satar türkiyede:)

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş

muhakkak ulaşacaktır özellikle de kırsal kesimde hangi araç o mıcır patika dağlık köy yollarına dayanabilir ki? yakıtı lpgsi az,iç hacmi geniş,altı yüksek parçası bulunur,ustası bulunur..Toros bence ismine yakışır bi araç koy gazını çıkar toroslara:))

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhakkak ulaşacaktır özellikle de kırsal kesimde hangi araç o mıcır patika dağlık köy yollarına dayanabilir ki? yakıtı lpgsi az,iç hacmi geniş,altı yüksek parçası bulunur,ustası bulunur..Toros bence ismine yakışır bi araç koy gazını çıkar toroslara:))
kesinlikle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...