Scenic 2 almayı düşünuyoruz

ramazan58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aıle arabası olarak scenic almaya karar verdik aslında bir araba bulduk 100 binde 1.6 benzinli privilege 36.000 tl ancak intarnet sitelerinde dijital ekranın arizalandigini elektrik aksam çok olduğu için arıza çıkardığı da çok oluyormuş acaba bunlar hakkında ne diyorsunuz doğru mudur BIRDE bulduğum araca cok mu istemişler yakınımda bu tarz araç olmadığı için açıkçası sorucak kimse bulamadım siz ne düşünüyorsunuz bu konuda yardimci olursanız sevinirim

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her araç arıza çıkarır.Sonuçta bu araçların arızası sadece 1 kişiye denk gelmiyor.Haliyle sorun yaşanması hepsinde yaşanacağı anlamına gelmez.Beğendiyseniz götürüp iyi bir ekspertiz yaptırın ,güle güle binin.

Aıle arabası olarak scenic almaya karar verdik aslında bir araba bulduk 100 binde 1.6 benzinli privilege 36.000 tl ancak intarnet sitelerinde dijital ekranın arizalandigini elektrik aksam çok olduğu için arıza çıkardığı da çok oluyormuş acaba bunlar hakkında ne diyorsunuz doğru mudur BIRDE bulduğum araca cok mu istemişler yakınımda bu tarz araç olmadığı için açıkçası sorucak kimse bulamadım siz ne düşünüyorsunuz bu konuda yardimci olursanız sevinirim

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almayı düşündüğünüz Scenic kaç model acaba. Buna göre fiyat normalde olabilir fazla da olabilir. Km si gayet iyidir. 2007 model ve üstünde gösterge arızası olmuyor pek. Benim arabanın da göstergesi bozuk. Sıfırı 1000-1200 TL. Her arabada elektronik var.scenicde biraz daha fazla var. Ama şunu garanti ederim dolu ve temiz bir Scenic asla pişman etmez. Aile için üretilmiş bir araba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Scenic e fazla bir hayranlığınız yoksa 2010-2011 1.6 fluence lere bakın derim hem düşük km lerde ve daha temizini bulabilirsiniz.